690 680 960

Ul. Zemborzycka: Volkswagen uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna

We wtorek po godz. 17 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie doszło do groźnego wypadku. Kierujący volkswagenem golfem wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranny został młody mężczyzna.

Dzisiaj po południu doszło do wypadku na ul. Zemborzyckiej, na wysokości toru. Auto jadące od strony ul. Diamentowej w kierunku ul. Żeglarskiej, nagle skręciło, uderzyło w przydrożne drzewo, przejechało po chodniku i ścieżce rowerowej, a następnie zatrzymało się przed przydrożnym rowem. W wyniku zdarzenia ranny został mężczyzna kierujący osobówką.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy strażaków. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, ponieważ kierowca był zakleszczony w aucie. Akcja wyciągania poszkodowanego trwała kilkanaście minut. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

W momencie kiedy auto wypadło z drogi na ścieżce rowerowej i chodniku nikt się nie znajdował. W innym przypadku zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie.

Na miejscu jest policja, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu w stronę ul. Żeglarskiej. Należy zwolnić w tym miejscu.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas