690 680 960

Ul. Zemborzycka: Volkswagen uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna

We wtorek po godz. 17 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie doszło do groźnego wypadku. Kierujący volkswagenem golfem wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranny został młody mężczyzna.

Dzisiaj po południu doszło do wypadku na ul. Zemborzyckiej, na wysokości toru. Auto jadące od strony ul. Diamentowej w kierunku ul. Żeglarskiej, nagle skręciło, uderzyło w przydrożne drzewo, przejechało po chodniku i ścieżce rowerowej, a następnie zatrzymało się przed przydrożnym rowem. W wyniku zdarzenia ranny został mężczyzna kierujący osobówką.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy strażaków. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, ponieważ kierowca był zakleszczony w aucie. Akcja wyciągania poszkodowanego trwała kilkanaście minut. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

W momencie kiedy auto wypadło z drogi na ścieżce rowerowej i chodniku nikt się nie znajdował. W innym przypadku zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie.

Na miejscu jest policja, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu w stronę ul. Żeglarskiej. Należy zwolnić w tym miejscu.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…