Ul. Podzamcze: Utrudnienia w ruchu po zderzeniu trzech aut

W poniedziałek po południu na ul. Podzamcze doszło do zderzenia trzech aut. W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13:30 na ul. Podzamcze, w rejonie przejścia dla pieszych na wysokości gimnazjum. Zderzyły się tam trzy pojazdy, osobowy mercedes i ford oraz dostawczy opel. Wszystkie auta jechały w kierunku ul. Unickiej. W zatrzymujące się przed przejściem dla pieszych auto dostawcze uderzył mercedes. Z kolei opel zderzył się jeszcze z fordem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia z przejazdem. Jak informują Czytelnicy tworzą się spore korki.

13633488_1830481703850468_1984430603_o

2016-07-11 14:08:24
(fot. Nadesłane Ralph, Pomoc Drogowa Holcio)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Jak rodzice pisali petycję do rady miasta i debilnego dyrektora sp 23 to każdy kładł lagę , a chodziło tylko o dwa radary które na pewno by spowolniły debili którzy jezdzili od unickiej i w stronę unickiej . Dwa paskudne przejścia jedno przy szkole na którym nawet lizakowa ma serce w gardle drugie gdzie był wypadek . Czy zawsze kiedy coś się stanie to jakiś mongoł może z łaski zareaguje .

  • Marek Hodowca Pieczarek w Momotach Dolnych

   O czym Ty mówisz człowiek? Ile dają fotoradary doskonale było widać na Andersa. Ileż było potrąceń na przejściach które znajdowały się w okolicy fotoradaru? Szczególnie jeśli chodzi o przejście dla pieszych na skrzyżowaniu Andersa i Kalinowszczyzny – kilku ludzi straciło tam życie. Kierowcy muszą po prostu być czujni w takich rejonach a piesi jeszcze czujniejsi – wszak chodzi o ICH życie i zdrowie. 30 sekund nikogo nie zbawi – ani kierowcy który przepuszcza pieszych ani pieszych którzy zamiast wtargnąć przed jadący samochód poczekają chwilę na możliwość bezpiecznego przejścia przez jezdnię.

   • Mieszkasz tam czy chodzisz tamtędy że pi… bzdury jak rzadko który , chcąc przejść na drugą stronę to żaden kierowca nie zatrzyma się tylko każdy zap… jakby rozumu nie miał , było kilka przypadków potrąceń i były pisane petycje i każda strona miała wywalone

    • Jeżdżę tą ulicą codziennie i kolega KOLO ma rację. Jest tam strasznie niebezpiecznie bo jedno przejście za zakrętem a drugie pod górkę/z górki. Są jeszcze tacy co popatrzą w lewo i w prawo wchodząc na pasy ale są i tacy co im to wisi czy coś jedzie bo przecież są na pasach. Jestem kierowcą i jak podchodzę pieszo do przejścia daje jasne sygnały dla kierujących co zamierzam.

 2. Standard na tym przejściu – jak nie wjazd w tyłek, to potrącenie. Gdzie ci kierowcy mają oczy?

 3. Bo są debile którzy myślą że jak są w swoich samochodach to dookoła nie ma już innych dlatego mamy popyt na tego rodzaju zdarzenia.

 4. No bo po mieście to 50-60 km/h i oczy dookoła głowy. Na czas przejazdu to telefony i problemy odkładamy na bok i skupiamy się na szczęśliwym dotarciu do celu.

 5. najlepszym rozwiązaniem w tym miejscu byłaby kładka nad ulicą a nie radary a może by tak postawić policjantta na stałe?

  • Najlepszy byłby tunel przestrzenny. Zamiast policjanta zaproponuję agenta gestapo. Aha, mój dziadek też był Albiński ale już się zbył.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL