Ul. Osmolicka: Renault uderzyło w drzewo. Kierowca zbiegł do lasu

Na ulicy Osmolickiej w Lublinie kierowca samochodu osobowego uciekł do lasu, zaraz po tym jak uderzył autem w drzewo. Trwają jego poszukiwania.

Do zdarzenia doszło o godzinie 19.30 na ulicy Osmolickiej w Lublinie. Jadący od strony Prawiednik renault megane na łuku jezdni, tuż przed ośrodkiem Słoneczny Wrotków, wpadł w poślizg po czy auto się obróciło i tyłem uderzyło w przydrożne drzewo.

Jak tłumaczyli świadkowie zdarzenia kierowca wraz z pasażerem wydostali się z rozbitego pojazdu o własnych siłach i usiedli w rowie w pobliżu auta. Jednak gdy przejeżdżające samochody zaczęły się zatrzymywać, jeden z nich wstał i uciekł do lasu. Po chwili na miejsce przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali drugiego z mężczyzn, jednak kategorycznie zaprzeczał, aby to on kierował samochodem. Badanie trzeźwości wykazało, że miał on ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia trwa akcja poszukiwawcza. Funkcjonariusze wraz z psem tropiącym przeszukują las, okolicę patrolują oznakowane jak i nieoznakowane radiowozy policji. Dodatkowo zebrane zostały ślady z rozbitego pojazdu, które pozwolą jednoznacznie określić który z mężczyzn kierował samochodem. Przyjechała także bliska osoba poszukiwanego, która usiłuje telefonicznie nakłonić go do wyjścia z lasu. Jednak jak ustaliliśmy mężczyzna nie odbiera telefonu oraz jest ranny w głowę.

Poniżej zdjęcia od czytelnika Karola – Dziękujemy za zdjęcia i informację o zdarzeniu !Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021