690 680 960

Ul. Narutowicza: Ściął seatem metalowe słupki. Kijem bejsbolowym zaatakował świadków zdarzenia

W niedzielę w nocy na ul. Narutowicza kierowca seata stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowe słupki. Auto o mało nie wjechało w pieszych, co więcej, kierowca kijem bejsbolowym zaatakował świadków kolizji.

Do zdarzenia doszło przed godziną 2 na ul. Narutowicza w Lublinie. Kierujący autem marki Seat, jadąc od strony placu Wolności, na wysokości zatoki autobusowej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik. Tam auto ścięło kilka metalowych słupków oraz śmietnik. Na szczęście żadna z postronnych osób nie ucierpiała.

 

Po zatrzymaniu się pojazdu, świadkowie zdarzenia podeszli do drzwi kierowcy. Ten wysiadł i wziął leżący w aucie kij bejsbolowy. Jak nam przekazali świadkowie, kierowca był pobudzony i wymachiwał niebezpiecznym przedmiotem, doszło do szarpaniny. Usłyszeliśmy od jednej z osób, że kierowca został zaatakowany, chwilę po zdarzeniu przez nieznanych mu mężczyzn.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala. Policjanci zabezpieczyli kij bejsbolowy.

Mundurowi ustalą, czy kierowca pojazdu był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz czy seacie podróżowały z nim inne osoby. Policjanci pracują nad zbadaniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

2016-10-09 03:05:28
(fot. wideo lublin112.pl, nadesłane Konrad i Damian)

55 komentarzy

  1. świadkowie powinni byli mu wsadzić tego bejsbola w du……..e

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas