Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Nadbystrzycka: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu z ul. Zakole. Jedna osoba trafiła do szpitala

We wtorek wieczorem na ul. Nadbystrzyckiej doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 20 na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Zakole. Kierująca hondą, wyjeżdżając z ul. Zakole w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem, który poruszał się ul. Nadbystrzycką w kierunku centrum. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia bocznego pojazdów.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący oplem mężczyzna został przetransportowany do szpitala na badania.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu na pasie w stronę centrum. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Większy widok mapy

2015-01-27 20:32:56
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Szkoda, że to było już po zmroku, w dzień kierujący oplem pewnie by widział, że za kierownicą hondy siedzi KOBIETA i z pewnością by JEJ ustąpił, tak jak przy przechodzeniu przez drzwi.
  Jednym słowem: jak widzisz babę za kierownicą ustąp pustakowi, bo ona cie za cholerę nie przepuści, nawet jak masz pierwszeństwo. Ten typ tak ma.

  • Czasem coś w tym jest. Sam kiedyś poznałem jedną artystkę, która miała dewizę „jestem kobietą więc mam pierwszeństwo”. Niestety nie żartowała i to był pierwszy i ostatni raz kiedy wsiadłem do jej wozu.

   • Pro a czy o własnych siłach wysiadłeś , no nie wszystkie blondynki są takie , znam jedną , której nie jeden macho nie dorówna , sama jeździ po 500- i więcej km w jedną stronę , to chyba ma coś w głowie??? Bo na razie nic jej się nie przydarzyło, i życzę jej aby tak dalej było.

    • A to ja nie napisałem że wszystkie są takie tylko że „czasem coś w tym jest”. Wysiadłem o własnych siłach bo na szczęście ktoś inny miał rozum. Ja też znam taką jedną, która świetnie prowadzi i wielokrotnie robimy kawałki po 2 tys w jedną stronę. Jest to moja dziewczyna i nie jednego mogłaby nauczyć a nawet powiem więcej – uważam że jest dużo lepsza ode mnie.

 2. no przecież to miejsce powinno być bezpieczne dzięki straży miejskiej i temu że został zdjęty maszt fotoradaru

 3. Proszę samemu spróbować wyjechać z tej ulicy bez wymuszenia pierwszeństwa, albo bez ryzykowania, że „a może się uda”…. Stojąc w korku jeden z drugim wyjazd zablokuje, ale nie puści!!!!