690 680 960

Ul. Nadbystrzycka: Opel uderzył w słup oświetleniowy

W piątek wieczorem na ul. Nadbystrzyckiej auto uderzyło w słup. Kierowca nie odniósł większych obrażeń.

W piątek przed godziną 22 na ul. Nadbystrzyckiej auto kierowane przez młodego mężczyznę uderzyło w słup oświetleniowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja oraz pracownicy pogotowia energetycznego.

Jak wstępnie ustalono, kierujące autem marki Opel, jadąc ul. Nadbystrzycką w kierunku centrum, na wysokości ul. Wigilijnej stracił panowanie nad kierownicą, wjechał na chodnik i uderzył w słup oświetleniowy. Na szczęście w pobliżu nie było pieszych. Kierujący sam przyznał, że jechał za szybko.

Uderzenie sprawiło, że od lampy oświetleniowej oderwał się klosz i wymagana była interwencja pracowników pogotowia energetycznego.

W rejonie zdarzenia nie było większych utrudnień w ruchu. Kierowca opla był trzeźwy.

2014-09-19 22:31:22
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Byłem świadkiem zdarzenia, Pan redaktor zapomniał wspomnieć co było przyczyną poślizgu mianowicie był to pieszy próbujący przejść przez przejście nie rozglądając się czy nie nadjeżdża pojazd od strony ulicy Jana Pawła, pieszy uciekł przed przyjazdem policji.

  • Dziękujemy za uzupełnienie informacji – pozdrawiamy!

  • Przyczyną poslizgu niewątpliwie była bardzo przekroczona dopuszczalna prędkość, a nie pieszy, ktory ma prawo przechodzić przez przejscie a nie zastanawiać się, czy nadjeżdżajacy samochod jedzie 100 czy 120km/godż.

  • Pojazd raczej nie nadjechał tylko wyskoczył zza wzniesienia. Stojąc na tym przejściu jest tylko jedna możliwość bezpiecznego przedostatnia się na drugą stronę – ostry sprint w momencie braku auta na horyzoncie bo niewielu kierowców jedzie tu z umiarkowaną prędkością. A jak taki idiota zasuwa 100 albo i lepiej to tylko wróżka jest w stanie zgadnąć że właśnie się zbliża. Mało brakowało a kierowca pozbawiłby mnie miejsca pracy ale na szczęście wcześniej był słup.Pozdrowienia dla tego debila co prowadził, może całe zdarzenie pobudzi jego komórki mózgowe do pracy jak sądzie znów za kierownicą.

 2. Pierwsze zdjęcie – rewelacja. „Lublin” (służbowy samochód – sic!) należący do PGE. Znaczki z aut różnych marek pracownicy zapewne znaleźli na śmietniku. Komuś takie może zginęły? Są tu: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin. Rejon Energetyczny Lublin-Miasto, Adres: ul. Wolska 12, 20-411 Lublin, Telefon:81 746 26 30

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas