690 680 960

Ul. Kunickiego: Zajechał drogę, doprowadził do zderzenia i uciekł. Policja poszukuje świadków

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło w piątek 13 kwietnia na ulicy Kunickiego w Lublinie. Ranny został kierujący motocyklem.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 12-tej w piętek13 kwietnia, na ulicy Kunickiego w Lublinie. W rejonie dawnej drożdżowni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Jak wstępnie ustalono, motocyklista jechał w stronę Placu Bychawskiego. Przed wiaduktem drogę zajechał mu samochód osobowy, który wykonywał manewr zmiany pasa ruchu. Kierujący jednośladem chcąc uniknąć wypadku, usiłował jeszcze ominąć przeszkodę, jednak stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w tył jadącego obok forda, po czym upadł na jezdnię.

Tymczasem sprawca całego zdarzenia, nawet się nie zatrzymał by udzielić pomocy poszkodowanemu, tylko pośpiesznie odjechał w kierunku centrum. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący motocyklem mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jak informują ratownicy, doznał m.in. urazu kolana oraz ogólnych potłuczeń ciała.

Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-41-85 lub 112/997.


(fot. lublin112)
2014-06-19 11:11:41

Jeden komentarz

  1. Jest monitoring na 1 maja i kunickiego…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej