690 680 960

Ul. Krochmalna: Zderzenie autobusu z autem osobowym

We wtorek po południu na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej ul. Diamentową doszło do zderzenia autobusu z autem osobowym. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. Kierujący autobusem linii nr 1 wyjeżdżając z ul. Krochmalnej w kierunku os. Nałkowskich nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie jadącemu skodą w kierunku ul. Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu doszło do bocznego zderzenia pojazdów.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierowca autobusu wjechał na skrzyżowanie, ponieważ kierujący autem osobowym zatrzymał się na prawym pasie aby przepuścić pojazd komunikacji miejskiej. W stronę ul. Jana Pawła II korek sięgał wiaduktu kolejowego przy ul. Krochmalnej, więc kierowcy zatrzymywali się aby przepuszczać wyjeżdżających z ulicy Krochmalnej w lewo. Niestety kierujący skodą octavią, poruszający się lewym pasem nie wyhamował i uderzył w bok autobusu.

Na miejscu interweniowała policja. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierowca autobusu został ukarany mandatem karnym.

Przez ponad godzinę w okolicach zdarzenia były utrudnienia w ruchu.


2014-09-30 20:01:56
(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. Ciekawiło mnie kiedy znów ktoś się stuknie na tym „rondzie”… Kombinacje alpejskie mające na celu zmniejszenie wydarzeń drogowych w tym miejscu widać nie wiele daje… Dziwię się bo jeździłem tamtędy prawie rok do i z pracy… I nie miałem problemu żeby widzieć kogo przepuścić a kogo nie… W przesądy też nie wierzę więc to po prostu nie uwaga kierowców…

  2. Wydaje mi się, że „POLSKO??”

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin