Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Krochmalna: Trzy auta rozbite po podwójnym wymuszeniu

We wtorek przed godziną 19 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z Krochmalną doszło do zderzenia trzech aut. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło na Rondzie Represjonowanych Żołnierzy-Górników. Kierujący audi i oplem wyjeżdżając w kierunku centrum zderzyli się z jadącym od strony ul. Wrotkowskiej fiatem. Pojazd został wypchnięty siłą uderzenia na pas zieleni. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko auta.

Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem. W okolicach zdarzenia nie było większych utrudnień w ruchu. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji.

Ul. Krochmalna: Trzy auta rozbite po podwójnym wymuszeniu

2014-03-11 19:37:24
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Ludzie myślą ze tam jest rondo a nie skrzyżowanie równorzędne. I ciagle takie akcje :/

  2. To się nawet nazywa rondem. Ale nim nie jest. To jest chore.

  3. Co by to nie było, znaki wbrew pozorom nie są po to żeby było fajniej.

  4. to sie ani nie nazwa rondem ani nie jest skrzyzowaniem rownorzednym bo pierwszenstwo ustalaja znaki. jak mozna byc takim glupim pawel s? usuncie jego komentarz

  5. Proponuję zmianę nazwy na: Rondo Męczenników Motoryzacji

  6. A ja proponuję nazwę – Rondo debili którzy nie czytają znaków. Po co ten pierwszy matołek dziamoli o zdezorientowaniu kierowców? Każdy myślący kierowca wie jak tam jechać a jak nie umie myśleć to niech wsiada do MPK