Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Krochmalna: Audi uderzyło w słup. Kierująca trafiła do szpitala

We wtorek po południu na ul. Krochmalnej audi uderzyło w słup. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14 na ul. Krochmalnej, na wysokości skrzyżowanie z ul. Diamentową. Kierująca audi, jadąc w stronę ul. Jana Pawła II na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał na pas zieleni i uderzył przodem w słup.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, i policja. Jak nam przekazano na miejscu zdarzenia kierująca była nieprzytomna, pogotowie ratunkowe przetransportowało ją do szpitala.

Funkcjonariusze lubelskiej policji ustalają dokładne okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut nieprzejezdny był jeden pas ruchu, w kierunku ul. Jana Pawła II.

2014-12-09 18:05:03
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Chyba letnie kapcie pani miała

 2. kupie to audi prosze o kontakt

 3. POGRATULOWAĆ IDIOTYZMU – NAWET NIEDOROZWINIĘCI URZĘDNICY LUBELSCY WIEDZĄ, ŻE TO SKRZYŻOWANIE ( DEBILE PISZĄ RONDO ) JEST ŹLE „WYPROFILOWANE”. KTOŚ CHCIAŁ POSPIESZYĆ – NIE WYCZUŁ KIEROWNICY I BYŁO DUP – TAK TAM JEST CODZIENNIE

  • Może wystarczy mieć adekwatną prędkość (przepisową) do warunków panujących na drodze ? Ba. Wystarczyło jechać przepisowo i nie było by problemu. Do tego jak widać letnie opony.

   • Może jak byś był na miejscu a nie wnioskował wszystko na podstawie zdjęć to wiedział byś ze dziewczyna jechala przepisowo jak stwierdziła policja a opony miała zimowe. :))

 4. Niestety pani kierowca nie może tak bezstresowo pozwalać pojazdowi na panowanie. Przecież to ona chce być nazywana panią.

 5. Wiklinowy nocnik

  zabrac prawko i bedzie spokoj… nie opanowała ałdi grata haha

 6. Nigdy wcześniej na to uwagi nie zwróciłem, ale gratuluję urzędnikom wyobraźni. A raczej braku… co nie jest dla mnie jakimś zaskoczeniem. Jest to skrzyżowanie Krochmalna-Diamentowa, a na środku wyspy tablica „Rondo im. Represjonowanych Żołnierzy – Górników”. Lublin – miasto inspiracji…

 7. Nie opanowała … po co sie wypowiadać skoro nic się nie wie? Ten wypadek nie byl z jej winy, bylam na miejscu, więc moze zajmijcie się sobą i swoim życiem..

Z kraju