Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kosmowskiej: Rover uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna

Wieczorem w Lublinie kierujący samochodem osobowym wjechał w drzewo. Został ranny i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 18 na ulicy Kosmowskiej w Lublinie. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna jechał pod górę, w kierunku Czechowa. Na łuku jezdni najprawdopodobniej z powodu zbyt dużej prędkości stracił panowanie nad kierownicą, auto wpadło w poślizg i uderzyło w rosnące na poboczu drzewo. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Kierujący autem 54-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, był on trzeźwy. Nie pamiętał jednak żadnych szczegółów ani też przebiegu zdarzenia. Oprócz kierowcy w pojeździe nie było pasażerów.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalają okoliczności wypadku. Ul. Kosmowskiej jest całkowicie nieprzejezdna. Ruch jest kierowany na objazdy, w kierunku Czechowa przez ul. Północną do Kompozytorów Polskich, natomiast w kierunku al. Solidarności przez ulicę Kiepury. Objazdem kursuje także komunikacja miejska.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20.

Ul. Kosmowskiej: Rover uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna


(fot. lublin112)
Ul. Kosmowskiej: Rover uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna
(fot. Czytelnik)

2014-03-16 19:21:42

Jeden komentarz

  1. Jak facio nie miał AC, to jedyna nadzieja, że drzewo było ubezpieczone i z jego ubezpieczenia coś skapnie na kupno innej fury.
    Albo kredyt z banku.

Z kraju