Ul. Hetmańska w Lublinie walczy w konkursie NIVEA o podwórko dla dzieci

To czy dzieci będą bawiły się na nowym podwórku przy ulicy Hetmańskiej w Lublinie zależy od Was. Lublin bierze udział w konkursie NIVEA, w którym nagrodą jest budowa nowego placu zabaw dla dzieci.

Można jeszcze wziąć udział w głosowaniu na lokalizację 40 nowych placów zabaw dla dzieci w konkursie NIVEA. Głosowanie trwa do 31 maja a jedną ze zgłoszonych lokalizacji w konkursie jest ul. Hetmańska w Lublinie. Jeżeli lokalizacja zyska odpowiednią liczbę głosów to tutaj powstanie nowe podwórko do zabaw dla dzieci.

Sponsorem konkursu jest firma Nivea, która zapowiada wybudowanie placów zabaw wybranych w drodze głosowania internautów. W systemie zarejestrowało się ponad tysiąc lokalizacji, jednak każdy ma szansę wygrać. Pod warunkiem, że zmobilizuje jak największą liczbę osób do głosowania.

Wierzymy, że nasi Czytelnicy pomogą ul. Hetmańskiej w Lublinie w walce o podwórko dla dzieci. Głosować można tutaj www.nivea.pl/podworko. Po wcześniejszym wyszukaniu lokalizacji klikamy w głosuj a następnie oddajemy swój głos. Aby zagłosować, wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia można oddać jeden głos.

– Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób – opisuje akcję organizator konkursu firma Nivea.

2015-04-09 17:01:41
(fot. Nivea)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. nauczcie się wstawiać linki

 2. świdnik też bierze udział w konkursie,dlaczego jest tylko informacja, żeby głosować na lublin?? jeśli dlatego, że jest to lublin112, a nie świdnik112, to proszę umieszczać wiadomości tylko z lublina, a od świdnika proszę się odpie***lić

  • Informacja jest na stronie ponieważ Czytelnik napisał do nas z prośba o poinformowanie, że ul. Hetmańska w Lublinie bierze udział w konkursie. Każdy zainteresowany może znaleźć na stronie konkursu bliskie sercu miasto i zagłosować, to żaden problem. Nie ma tutaj powodów do nadmiernej ekscytacji – pozdrawiamy!

 3. Czyli zrobili konkurs na umieszczenie własnej reklamy? Bo trochę tak to wygląda…

 4. Niech umieszczają swoje logo gdzie chcą. Taki plac zabaw z niezbędnymi atestami kosztuje ok 80-100 tys zł.
  Więc jest o co walczyć. Mieszkańcy wstawiajcie ten link na FB mamy szansę na super plac zabaw dla naszych pociech. Pozdrawiam i do dzieła wszystko w naszych rękach!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą