33 komentarze

 1. Ciekawi mnie czy kierowca taksówki w momencie wypadku miał zapięte pasy? Bo z opisu wynika, że jechał sam, bez pasażerów. Z rozmaru zniszczeń można wywnioskować, że jechał dość wolno.

 2. Trafiła kosa na kamień, nie od dziś wiadomo ,że kierowcy taxi jeżdżą jak chcą i tutaj jest tego smutny rezultat…

 3. Pi******* o szopenie. Konkurencja ma bol dupy bo jezdza 20letnimi trupami. Jechalem z tym taksowkarzem nie jeden raz. Jezdzi bezpiecznie i przepisowo , jest jak najbardziej bardzo milym „taksiarzem” . Wypadek moze przytrafic sie kazdemu, kierowcy rajdowemu jak i zwyklemu kierowcy.

 4. Wina taksówkarza… Skoro kierowca audi jechał przepisowo to dlaczego taksówka jest tak zniszczona ? No i uderzona w tył..

 5. Taksówka uderzona w tył, Audi zniszczony lewy przód. Takśówkarz zdąrzył wyjechać, a kierowca audi zapewne chciał zrobić sobie samochód.

  • Zadzwoń na policję i podaj im swoje rewelacje. Chłopaki mają ciężką pracę a ty z pewnością ich ubawisz swoimi przenikliwymi i fachowymi diagnozami.

  • Gdybyś miał mózg to zobaczył byś iż Taxi dostał pomiędzy drzwiami. A stwierdzenie apropo audi świadczy iż jesteś po prostu debilem, bo właściciel audi samochód ma do kasacji a jak wszyscy wiedza, od ubezpieczenia dostanie tyle co by wystarczyłoby na może 60% tego samochodu by kupić go ponownie.

 6. kierowcy taxi jeżdżą jak chcą ? akurat każdy powinien zachować ostrożność podczas jazdy . to po pierwsze . a po drugie, ch*ja się wypowiadacie w taki sposób jak nie byliście przy całym tym zdarzeniu ? skoro kierowca audi nie zdążył wyhamować po tym jak zauważył kierowcę daci na ulicy to chyba właśnie on jechać szybciej niż powinien .

  • Sprawa prosta jak budowa cepa. To kierowca samochodu Dacia jako włączający się do ruchu ma obowiązek upewnić się czy może wyjechać. Audi nie pojawiło się przecież znikąd. Znam ten wyjazd bo nie raz tam tankuję i faktycznie ciężko z widocznością przy wyjeżdżaniu ze stacji, ale wystarczy ostrożnie wyjeżdżać włączając się do ruchu. Niech się taksiarz cieszy że nikt nie ucierpiał i skończyło się tak jak się skończyło. Gdyby wyjechał motocykliście skończyło by się tragicznie.

  • Myśle iż podstawówkę zakończyłas toteż pytanie do ciebie „mała”. Jaka prędkość musiałabys mieć by wychamowac samochód przed wjeżdżającym ci samochodem 30 metrów przed tobą… Polecam byś kontynuowała edukacje, bo ta która masz świadczy o tym iż jesteś głupia.

 7. Że tam każdy zapier… gdy ma zielone to żadna tajemnica.Jak by audi jechało wolniej to by pewnie nic nie było ale przepisy są jasne w takich sytuacjach i wina taksówkarza

 8. Tak się tworza plotki… Taksowkarz nie miał obrażeń ciała a był zawieziony do szpitala dla celu prześwietlenia szyi. Był spowrotem o własnych siłach na miejscu wypadku już po godzinie. Byłam na miejscu całego zdarzenia i mogę opisać wszystko w szczegółach. Co najbardziej przykre to to ze nie zadaliscie sobie trudu by napisać cokolwiek o kierowcy poszkodowanym, którego samochód dzięki 22letniemu taksówkarzowi jest do kasacji! Żenujący brak profesjonalizmu z waszej strony i tyle.

 9. Gdyby nie te drzewo i słup to wypadku by nie było. Jeździłem z tym taksówkarzem i jeździ bezpiecznie i przepisowo. Wasz poziom jest żenujący bowiem gdy kierowca audi nie przekraczał dozwolonej prędkości to by nie zdążył specjalnie przywalić w dustera żeby wymusić odszkodowanie. Nie wypowiadajcie się jeżeli nie jeździcie po tych ulicach. A co do rękawiczek to miał je aby ręce mu się nie ślizgały od potu po całym dniu roboty jako taksówkarz.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”