Ul. Gdańska: Kto go rozpoznaje?

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzny widocznego na portrecie pamięciowym. Poszukiwania mężczyzny prowadzone są w sprawie dopuszczenia się przez niego innej czynności seksualnej.

2 listopada około godziny 19:30 na ul. Gdańskiej mieszkanka Lublina zatrzymała się przed wejściem do jednego z budynków mieszkalnych. Kiedy nachyliła się by odnaleźć w torbie klucze podszedł do niej młody mężczyzna. Nic nie mówiąc zaczął ją dotykać, a zdarzenie trwało kilka sekund. Po chwili sprawca oddalił się w głąb osiedla.

-Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzony został portret pamięciowy. Policjanci poszukują młodego mężczyzny w wieku około 20-25 lat. Ma on około 175-180 cm wzrostu, krótkie włosy koloru ciemny blond, szczupła sylwetka. W chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę długości ¾ w kolorze khaki – informuje kom. Renata Laszczka – Rusek z KWP Lublin.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącego na zdjęciach mężczyznę proszone są o kontakt z KMP w Lublinie pod nr tel. 81-535-42-90, lub pod nr pogotowia policyjnego 997. Policja zapewnia pełną anonimowość.

2014-12-28 12:15:06
(fot. KW Lublin)

6 komentarzy

 1. Widocznie się jej nie podobało

 2. Dopiero teraz go szukają.to powodzenia.Beze mnie .

 3. a jak nagminnie pojawiaja sie mężczyźni, którzy wyma”chuja” swoim przyrodzeniem z usmiechem na twarzy do mlodych dziewczyn wracajacych wieczorem z uczelni czy z pracy po godzinie 20 to jest okej? Mowa o drodze z przystanku, 1,5km drodze.. przy ktorej nie ma zadnych zabudowań, a o żywej duszy, ktora w razie w mogła by pomóc możemy pomarzyć. Nie mówię o centrum miasta tylko o szarej codziennosci ludzi mieszkajacych poza miastem. Ją raptem dotknął przez kilka sekund to jak policja ma sie tym zajmowac? Są gorsze przypadki w których policja nie podejmuje żadnych planów.

 4. Łysy z Brazzers

  hahahaha dobry typ widac c****o ja dotykał jak jej sie nie podobało. hahahah jak ja chwile dotykał to jak ona go tak dobrze opisała?

 5. [********] [********] , życzę Ci żeby ktoś Ci w życiu zrobił krzywdę wtedy sam odpowiesz sobie na to [********] pytanie! [********] stąd jeśli masz zamiar pisać takie komentarze.

 6. A to zbrodniarz dopuścił się innej czynności seksualnej ! Od razu rozesłać europejski list gończy, a jak (nie daj Boże) go złapią prócz kastraci obciąć mu na wszelki wypadek i język, żeby ŻADNYCH innych czynności seksualnych nie mógł się dopuścić.
  Paranoja na pograniczu histerii zapanowała w tym naszym kochanym Kraju.Wystarczy na jakąś histeryczkę popatrzeć, a nie daj Boże dotknąć czy odezwać się, a już wrzeszczy, że jest molestowana.
  Kobity! Opanujcie się, bo Was nikt nie zechce bzykać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021