Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Droga Męczenników Majdanka: Zderzenie dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala

W nocy z soboty na niedzielę, około północy, na skrzyżowaniu ul. Krańcowej i Drogi Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W sobotę około północy na skrzyżowaniu ul. Drogi Męczenników Majdanka i Krańcowej, kierujący skodą, jadący od strony ul. Dywizjonu 303 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu renault, jadącemu w kierunku Muzeum na Majdanku. Doprowadził tym samym do zderzenia, w wyniku którego dwie osoby, z renault, wymagały interwencji lekarskiej. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Pojawiły się spore utrudnienia w ruchu. Przez kilkadziesiąt minut skrzyżowanie było zablokowane.

Funkcjonariusze policji ustalali wszystkie okoliczności zdarzenia.

Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika Eryka – Dziękujemy !

3 komentarze

  1. ta już kolejny tego typu wypadek jak miał miejsce w ciągu miesiąca w tym miejscu może ta sygnalizacja świetlna po wina tam działać całą dobę

  2. Mam nadzieję, że ilość wypadków na tym skrzyżowaniu skłoni zarządzających ruchem żeby światła działały w tym miejscu przez całą dobę! A na ul. Dywizjonu 303 i Krańcowej niech pojawi się fotoradar to ostudzi gorące głowy i ciężkie nogi niektórych kierowców, którzy jak zobaczą 2 pasy w miarę gładkiej jezdni to zapominają, że w mieście obowiązuje 50km/h .

  3. To zabawne, bo wychodzi na to, że jak tylko sygnalizacja świetlna przestaje działać kierowcy zapominają o zasadach ruchu. A nadmierna prędkość na tej drodze to druga strona medalu… Przejście na przeciwko budynku KRUS z jednej strony na drugą niemal zawsze wiąże się z ryzykowaniem życia… tym razem pieszych.
    Dobrze, że tym razem wszyscy uszli z życiem…