Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Diamentowa: Wymusił pierwszeństwo, doprowadził do wywrócenia się auta. Jedna osoba ranna

Jedna osoba została ranna po tym jak na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym dostawczego jednej z firm kurierskich. Są spore utrudnienia w ruchu.

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia auta osobowego marki Renault z pojazdem dostawczym marki Mercedes, należącym do jednej z firm kurierskich. Jak wstępnie ustalono kierujący mercedesem, jadąc od strony ul. Wrotkowskiej wymusił pierwszeństwo przejazdu na renaulcie poruszającym się w kierunku ul. Krochmalnej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia, w wyniku którego aut dostawcze wywróciło się na bok.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W zdarzeniu ranna została jedna osoba, kierowca auta dostawczego. W rejonie wypadku są spore utrudnienia w ruchu. Wywrócony pojazd blokuje przejazd w stronę os. Nałkowskich. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej policji.

Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilkadziesiąt minut.

Informację o wypadku przekazały nam nasze Czytelniczki – Karola i Magda – Dziękujemy!

Ul. Diamentowa: Wymusił pierwszeństwo, doprowadził do wywrócenia się auta. Jedna osoba ranna

2015-06-11 16:06:05
(fot. Nadesłane Magda)

32 komentarze

  1. dlaczego nie komentujecie zdjęcia kolarzy bo jesteście szczawiki co mało widzieli na świecie

  2. Gls jak zwykle stawia na wydajność,czyli zagnebic kuriera prawie nie wykonalna ilością stopów, brawo kierownika tego bałaganu panie Adasiu,dzięki panu co chwile jakiś wypadek

  3. a to nie jest tak, ze mercedesy maja pierszenstwo przed renaultami ???

  4. Biora tepych dresiarzy na kierowcow i sa efekty…

  5. nagrali mi się dokładnie…ten z renault też zap… i się zdziwił,a to miasto przecież ruch duży trzeba brać poprawkę na błędy innych kierujących – „Nie sztuką jest nie być winnym i mieć wypadek.Sztuką jest nie być winnym i nie mieć wypadku”

  6. skoda pochodzi z rodziny VAG, takze nie jest, az tak zle, masz pierszenstwo przed takimi leszczami jak peugeot, renault, dacia, chewrolet, fiat, opel….., uwazaj tylko na porsche, jaguary, maserati…, no i audi oraz VW, bo moze byc wspolwina 🙂