Ul. Cienista: Renault wjechał w słup

W poniedziałek przed godziną 17 na ul. Cienistej w Lublinie kierująca renaultem wjechała w słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na ul. Cienistej w Lublinie. Kierująca renaultem, jadąca w stronę ul. Osmolickiej na łuku drogi zjechała na pobocze a następnie auto ścięło znak i uderzyło w metalowy słup latarni. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pojazdem podróżowały cztery osoby, na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Dwa zastępy strażaków, jeden z OSP Mętów i drugi z JRG2 z Lublina usunęły naruszoną konstrukcję słupa, ponieważ istniało niebezpieczeństwo, że może on upaść na drogę. Oprócz strażaków na miejsce wezwano pracowników Pogotowia Energetycznego, którzy zabezpieczyli miejsce po usuniętej latarni.

Kierująca pojazdem została ukarana mandatem karnym. Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

2014-04-28 18:38:49
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. chyba to nie jest rejon OSP…… cos sie działo ze JRG 2 i JRG 1 były przy innym zdarzeniu ??

  • Do pracy trzeba miec serce, kolego. Przede wszystkim serce, a dzielne chlopaki z OSP je maja, a kwalifikacje maja wcale nie mniejsze.

   • kto tutaj mówi o sercu i kwalifikacjach ? poprostu padło zapytanie skad taka dyzpozycja OSP….. czy JRG były czyms innym w tym czasie zajete czy nie… wytyczne mówia jasno ze do zdarzenia bez osoby poszkodowanej typu kolizja dyzponuje sie 1 zastęp GBARt z PSP a do zdarzenia z osobą poszkodwaną minimum GBA i SRt w sile min 6ratowników. nic nie wspominałem o sercu i o ich dzielnosci chwała im za to ze chca jezdzic i wielkie brawa…. a co do kwalifikacji to nie poruszaj tematu ,bo system kształcenia OSP a PSP to wielka przepaść.

 2. Jednostka z Mętowa jest w KSRG ,więc ma większy obszar ,a dodatkowo dysponują sprzętem ,którym państwówka nie pogardziłaby 😉

  • stanisław karabinczyk

   to co z tego ze jest w KSRG? obszar docelowy ma taki sam jak każda inna w KSRG czyli swoja miejscowość czy gmina. a jeśli dzieje się coś większego to wtedy owszem jedzie poza taki obszar. z tego co wiem to ul. cienista nie jest w gminie Głusk. wiec dziwi mnie skąd tam dane OSP zwykle do takiego zdarzenia wyjeżdża JRG tutaj akurat teren dwójki no chyba ze była przy innym zdarzeniu to wtedy JRG 1 (no chyba ze pomagała wtedy jrg 2) a co do sprzętu to nie wiem co tam mętów ma takiego pozazdroszczenia przez PSP skoro teraz i ” państwówka” ma bardzo dobre wyposażenie. Poza tym po co nafaszerować wóz sprzętem którego się praktycznie nie używa.. to tak jak na pustyni kupić sanie lodowe raz na tysiąc lat się przyda. chyba ze mętów jest teraz jednostką o specjalności ratownictwo Słupowe to jak tak to spoko 😀 pozdrowienia Mattehew

 3. mgr. Ćwierćcipkiewicz

  Tyle przydrożnych drzew planuje się wyciąć, ale o słupach nikt nie pomyślał.
  Kobitka postanowiła o tym niezbyt dyskretnie przypomnieć i cała w tym wina.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska