Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Abramowicka: 18-latek z prawem jazdy od miesiąca ściął słup i zatrzymał się na ogrodzeniu

W sobotę przed godziną 21 na ul. Abramowickiej 18-latek kierujący audi wypadł z drogi, ściął słup i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

O wielkim szczęściu może mówić 18-letni kierowca, który w sobotę wieczorem wypadł z drogi na ul. Abramowickiej. Jego audi skosiło słup latarni, odbiło się bokiem od drzewa i uderzyło w betonowe przęsła ogradzające jedną z posesji. Kierowca o własnych siłach wyszedł z pojazdu. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków. Auto po uderzeniu w ogrodzenie zaczęło się palić. Strażacy szybko opanowali zagrożenie pożarowe.

Na miejscu interweniowało również pogotowie ratunkowe oraz pogotowie energetyczne. Kierowca nie wymagał jednak interwencji lekarskiej. Wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Pracownicy pogotowia energetycznego zabezpieczyli przewody, które pozostały po wyrwanym z ziemi słupie. Na części ul. Abramowickiej nie działa oświetlenie.

Funkcjonariusze policji ukarali 18-latka mandatem w wysokości 500zł. Jak się okazało młody mężczyzna od miesiąca posiada prawo jazdy.

W tej chwili nie ma utrudnień w ruchu na ul. Abramowickiej.

2013-12-28 22:50:32
(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

  1. każdy jest mądry w komentarzach -.-, takie wypadki się zdarzają nawet starszym kierowcom, bardzo dobrze, że nikt nie ucierpiał , dziekuje pozdrawiam

  2. Ta wieśniako doklejony emblemat s6 dużo mówi o kierowcy… Dobrze, że z instalacja gazowa nic się nie stało.

  3. Ludzie skończcie p********* głupoty znam tego chłopaka i nie powiedział bym ze jest głupi czy coś każdy młody wsiada w samochód i gaz się liczy ale to nie prawda ze taty samochód i coś to był jego prywatny samochód

  4. czy jego czy nie, zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Nie zaprzeczaj… przy tym co widzimy co z tego auta zostało na pewno nie jechał, bezpieczną prędkością pozdrawiam.

  5. prywatny samochod, ciekaw jestem za czyje pieniadze kupiony? bo raczej mamusi i tatusia, jeszcze jego starym powinni dowalic mandaty i grzywne. gnojek mial ogromne szczescie, ze nikogo nie zabil.

  6. Ktoś tu pisał o AC. Takich trupów żadna ubezpieczalnia już nie chce objąć ochroną.

  7. No tak automat:) a wiec gaz i jedziemy:) jak zwykle audi no bo coz by innego no ewentualnie bmw;) trzebabylo pokazac jaka moc ma audi i sa tego skutki:)

  8. Tatuś kupi subaru

  9. Zawsze jak jest artykuł o wypadku to tacy idioci komentują ten artykuł… ogarnijcie się ludzie… mam nadzieję że was też coś takiego spotka to zmądrzejecie wtedy… bo uważacie że każdy specjalnie wjeżdża w drzewo, chce kogoś zabić itp… jesteście nienormalni!!!

Z kraju