Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł w markecie przyprawę za niespełna 7 złotych. Trafił do zakładu karnego

Personel sklepu zauważył, jak mężczyzna wziął z półki przyprawę i zamierzał opuścić placówkę handlową bez płacenia za towar. 57-latek został zatrzymany i przekazany policjantom. Jak się okazało mieszkaniec gminy Poniatowa był poszukiwany za niezapłaconą kiedyś grzywnę.

We wtorek tuż po godzinie 15 opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu mężczyzny na gorącym uczynku kradzieży w jednym z poniatowskich marketów.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 57-latek zabrał ze sklepu przyprawę o wartości 6,66 zł i wyszedł ze sklepu nie uiszczając za nią zapłaty. Kiedy funkcjonariusze dokonali sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

57-latek został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. To jednak dopiero początek jego kłopotów. Za dokonanie kradzieży mężczyzna będzie musiał zapłacić mandat w wysokości wielokrotnie przewyższającej cenę przyprawy, a z pomieszczeń dla osób zatrzymanych trafi do zakładu karnego, aby odbyć karę pozbawienia wolności za niezapłaconą niegdyś grzywnę.

(fot. pixabay.com)

20 komentarzy

 1. A ten co okradl narod ma 70 mln chodzi bezkarny . Pewno czytal ” Rok 1984 ” G. Orwella .

 2. 6,66 zł, diabelska cena.

 3. Wybroni się , udowodni że ma Heksakosjoiheksekontaheksafobie i że zamierzał zniszczyć ten produkt.

 4. Dziadka się przynajmniej nie bali opolscy stróże prawa, bo sebiksów i Romów raczej się boją.

 5. Bardzo litościwym naród za 7 zł na policję dzwonić. Tu pomocy nie ma. Chipokryci.

 6. Polska zasłynęła z dobroci na pokaz .

 7. wiadomo, że z takiej sumy nie będzie dużo do POdziału, więc szybko do ciupy a taki TW chodzi se bezkarnie razem ze swoim koniem-papugą

 8. Nowak. Roman. Hanka złodziejka itd.

 9. ale gangsta,szacun na dzielni

 10. Większości powyżej komentujących gratuluję posiadanej głupoty 🙂
  Daliście się nabrać na „krzykliwy tytuł” (redakcja jak najbardziej ma do tego prawo), ale wy jak te głąby piszecie komentarze do tytułu bo poziom umysłu nie pozwala na przeczytanie i zrozumienie treści artykułu 🙂

  • 10/10 i tyle w temacie 🙂

   • Mniej krzykliwy tytuł byłby np. : ,,Sędzia w pośpiechu i przez roztargnienie schował do kieszeni nie należący do niego banknot. Teraz jest prześladowany przez upolitycznioną policję i prokuraturę. Jaki on biedny”.

  • niestety takie mamy społeczeństwo, potem przy urnach to widać

Z kraju

Polityka i społeczeństwo