Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł sąsiadom ciągnik, staranował bramę i odjechał. Kiedy został zatrzymany, stracił przytomność

Najpierw ukradł ciągnik rolniczy, a następnie staranował bramę i uciekł. W pościg za złodziejem ruszył właściciel pojazdu. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci 51-latek stracił przytomność.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem. Dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o kradzieży ciągnika rolniczego w miejscowości Turów.

Całe zdarzenie widział właściciel ciągnika, który pojechał za sprawcą. Skierowani na miejsce zdarzenia mundurowi ustalili, że 51-latek z posesji swoich sąsiadów ukradł ciągnik rolniczy, a następnie wyjeżdżając z posesji staranował zamknięta bramę i odjechał w kierunku sąsiedniej miejscowości. Właściciel ciągnika natychmiast pojechał za sprawcą kradzieży i zatrzymał go w sąsiedniej miejscowości.

Kiedy mężczyzna został zatrzymany, po wyjściu z ciągnika stracił przytomność. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala. Po złożeniu wyjaśnień 51-latek będzie odpowiadał za kradzież ciągnika rolniczego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

6 komentarzy

  1. pis przewalił 1700 milonow na elektrownie osstrołeka, auta lekreyczne, cpk i nic im za to nei grozi
    jak kraś to miliardy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo