690 680 960

Ukradł perfumy i wybiegł ze sklepu. Wszystko widzieli kryminalni i ruszyli w pogoń za złodziejem

Radzyńscy policjanci po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży perfum. Mężczyzna w chwili zatrzymania był agresywny, co więcej, 28-latek poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości.

Kilka dni temu do jednej z drogerii na terenie Radzynia Podlaskiego przyszedł mężczyzna i wziął z półki cztery opakowania perfum o wartości niemal 800 złotych, a następnie ukrył je, po czym wybiegł ze sklepu.

Policjanci kryminalni z radzyńskiej komendy widząc całe zdarzenie natychmiast podjęli pościg za sprawcą kradzieży. Mężczyzna uciekając odrzucał skradzione perfumy. W chwili zatrzymania przez kryminalnych był bardzo agresywny i pobudzony.

Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec Łukowa. W trakcie czynności wyszło na jaw, że 28-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia ponad 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili również środki odurzające w postaci amfetaminy.

W trakcie przesłuchania na jaw wyszedł również fakt, że łukowianin ma na swoim koncie kradzieże perfum i elektrycznych szczoteczek do zębów w innej drogerii. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ponad 5,5 tysiąca złotych. 28-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

9 komentarzy

 1. A mnie to dziwi, że za taka buteleczkę perfum facet jest gotów pójść do więzienia. Pewnie gość sobie mysli, ze w wiezieniu jest fajnie, bo jest ciepło, jest zarcie i jest szansa na romanse ze wspolwiezniami, ale nie zawsze jest tak milo, jak sie moze wydawac.

 2. święty mikołaj

 3. Nie dziwne ze się zdenerwował…obiecal Dżesice prezent ,a rączki do pracy obie lewe ,tylko kraść potrafią …Ale trzeba przyznać ze o to jak pachnie i higienę jamy ustnej dba

  • niejestemcebulakiem

   e tam, pewnie zwykły syfiarz, nakradł na 5,5 tysia to na handel miało iść, taka „praca”: „kupić” taniej, drożej sprzedać 🙂

 4. Szkoda że się nie zastrzelił.

 5. Każdy szanujący się bandzior ,wzorem tego ostatniego co nie dał się zlapać i wolał sobie palnąć w łeb ,powinien nosić ze sobą moze nie broń palną ,bo to niezbyt roztropne ,ale przynajmniej taką ampułke z cyjankiem ,jak niektórzy w czasie wojny ,wtedy kiedy będzie już osaczony i bez wyjscia ,spokojnie łyka truciznę i nie daje się złapac …szacun wśród kolegów po fachu zapewniony

 6. To ja- złodziej

  A mnie dziwi fakt obecności kryminalnych w drogerii..
  To teren prywatny.
  Od kiedy zatem policja pilnuje prywatnych sklepów?
  Przecież ochrona tam jest i płacą komuś za to…
  Czyżby w związku z kowidem kryminalni byli delegowani do stałej obecności w galeriach?
  To kpina z policji w biały dzień!!!

 7. Skarlenie obyczajów

  Złodziej jak wielu innych. Wielkie coś.
  Lepsi sa u koryta. Którzy sami sobie przyznają ogromne premie, nagrody…Krzycząc bezczelnie przy tym -nam się należało !

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas