690 680 960

Ukradł maszynki elektryczne, groził sprzedawczyni. Odpowie za kradzież rozbójniczą

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży rozbójniczej. Decyzją sądu 41-latek trafił do tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Białej Podlaskiej. Z przekazanych informacji wynikało, że do placówki handlowej przyszedł mężczyzna i wziął z półki maszynki elektryczne o wartości ponad 1200 złotych, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar.

Gdy minął linię kas pracownica drogerii próbowała odebrać mu torbę ze skradzionymi przedmiotami. Kiedy produkty upadły na podłogę mężczyzna zabrał cześć maszynek odchodząc z miejsca. By utrzymać się w ich posiadaniu groził pracownicy sklepu, która podjęła interwencję.

Policjanci zatrzymali 41-latka. Wczoraj na wniosek policji i prokuratury zastosowany został wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O dalszym losie amatora cudzego mienia zadecyduje sąd.

Zgodnie z kodeksem karnym kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. Pogroził sprzedawczyni, ukradł towar o znikomej wartości i grozi mu więcej gdyby zabił na pasach dwóch pieszych.

  Oto katolicka cywilizacja życia w pełnej krasie.

  • Swawolnik pospolity

   Łatwiej byś zniósł wiadomość, że zamiast do sądu po karę, zostałby doprowadzony do najbliższego kościoła do spowiedzi i kary w postaci odklepania kilku zdrowasiek ???

 2. Ale co on chciał strzyc??? Glaca łysa jak kolano , no chyba źe wzgórek łonowy.
  😀😀

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas