Uderzyła w zaparkowane auto i odjechała. Miała blisko cztery promile

Wkrótce przed sądem stanie 27-latka, która uderzyła renaultem w zaparkowany pojazd i odjechała. Kobieta w chwili zatrzymania miała w organizmie blisko cztery promile alkoholu.

W środę na jednym z parkingów na terenie gminy Modliborzyce doszło do uszkodzenia zapakowanego pojazdu. Jak relacjonował zgłaszający, gdy siedział w samochodzie w jego pojazd uderzyło inne auto. Kierująca jednak nie zatrzymała się i odjechała z miejsca.

Mężczyzna przekazał policjantom numery rejestracyjne pojazdu i opisał kierującą. Na miejscu interweniował patrol policji, który zatrzymał pojazd. Za kierownicą samochodu marki Renault siedziała 27-latka. Jak się okazało kobieta była nietrzeźwa. W organizmie miała blisko cztery promile alkoholu.

Wkrótce 27-latka odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie szkody parkingowej.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Ostra zawodniczka ciekawe czy taka ostra w czymś innym

   • Ale 4 promile to smiertelne niebezpieczenstwo. Kobita powinna podziekowac temu kierowcy, ktory powiadomil policje. Pewnie gdyby nie to, to by sie rozbila na najlblizszym drzewie albo co gorsza potracilaby jakiegos przechodnia.

  • miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

   Przy czterech promilach pukanka mogła by nie poczuć.

 2. nie rozumiem dlaczego poszkodowany nie pojechał za tą kobietą i nie załatwili sprawy polubownie i dyskretnie , tylko od razu meldował i narobił kłopotu . Nie pochwalam pijaństwa za kierownicą ale trzeba wziąć pod uwagę ze były święta i nie wszyscy doszli już do siebie . Wiadomo że jak ktoś jest wątły i mizerny to może go bardzo powoli folgować i to potrwa jeszcze parę dni zanim będzie jak niemowlę.

  • Borys – pomyślałeś przed napisaniem?
   Polubownie i dyskretnie to można rozmawiać z trzeźwym kierującym i to jedynie wówczas gdy od razu przyzna się, przeprosi i wyrazi skruchę. Gdy kierowca opuszcza miejsce zdarzenia (ucieka) nie można mieć litości.
   Tak – były święta i jeżeli ktoś tak świętował, że następnego dnia ma jeszcze promile we krwi, to od auta powinien trzymać się z daleka. A jak już siada za kierownicę to musi liczyć się ze wszelkimi konsekwencjami. Piłeś dania poprzedniego i nie wiesz czy możesz jechać? To znaczy, że nie możesz! Wszelkie wątpliwości w tym zakresie pomoże rozwiązać alkomat na najbliższym posterunku policji. Wsiadając „za kółko” masz mieć pewność co do swojej kondycji i zawartości wspomagaczy we krwi. Tu nie ma miejsca na wątpliwości!

 3. Jerzy Gondol Znadwisły

  Ponieważ akcja: „Piłeś nie jedź”, okazała się nieskuteczna, wkrótce ruszy nowa kampania społeczna, tym razem pod hasłem: „ Wypij tyle, żebyś nie był w stanie doczołgać się do swego samochodu”.

 4. Borys ty glabie

 5. Kierowca ciężarówki – 6, kobieta 4… a nie jakieś „pitu-pitu” pół promila, jak łapią „wczorajszych” w trakcie trzeźwych poranków.

 6. 4 promile i jeszcze jechała ….twarda sztuka

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja