Uderzył w lusterko i odjechał. Kierowca proszony jest o zgłoszenie się na policję (wideo)

Wczoraj po południu doszło do zdarzenia, w wyniku którego został uszkodzony pojazd naszego Czytelnika. Sprawą zajmuje się policja.

30 komentarzy

 1. Dzban w VW jechał prawie środkiem drogi (pewnie jakaś dziadyga w kaszkiecie na pustym łbie). Warto dziada namierzyć.

 2. On nawet nie ma sensu sie zglaszac, ewidentna współwina jednego, jak i drugiego. Mandat dla jednego i dugiego w takiej sytuacji. A ten z iveco to jakas zyciowa niedorajda, nawet nie znajaca przepisow ruchu drogowego.

  • No i właśnie takie dzbany jak ty nie powinny jeździć po drodze.. jaka współwina? VW jedzie środkiem a na dodatek ucieka z miejsca. Współwina to by byla, jakby nie było nagrania a VW zostałby na miejscu.

 3. Niestety zostaje naprawa na własny koszt…a jeśli chcecie zglosic się na Policje i szukac sprawiedliwoSci to szykujcie się na 500zl i 6 punktów dla każdego 🙂 już tak miałem 🙂

 4. Pewnie w busiku brak OC i przeglądu , a i pewnie promilki przewoził . To po co miał się zatrzymywać , żeby jeszcze lejce stracić .

 5. Ewidentnie widać winę kierowcy VW pomimo słabej jakości nagrania widać błąd kierowcy VW. Ci, co twierdzą inaczej, zapraszam do okulisty i po okulary bądź szkła kontaktowe, chyba że piszą tak z niewiedzy, bądź umyślnie to wtedy lepiej wstrzymać się od komentarza, bo po co reprezentować dno Intelektualne oraz zero totalne i pokazywać jaką amebą umysłowa się jest swoją drogą kierowca VW to niezły sku***** albo się spieszył, wtedy jest szansa poprawić się i zgłosić na policje.

 6. Współwina i tyle w temacie.

 7. Widać że VW ma jeszcze 40-50 cm które mógł wykorzystać,a przepis wyraźnie mówi że mamy trzymać się najbliżej prawej strony.Często jełopów widać jadących przy środku.

 8. Poza tym u kierowcy VW nie widać zamiaru uniknięcia kolizji (żadnej dobrej woli). Być może był otępiony alkoholem.

 9. Miałem podobne zdarzenie dawno temu, z tą różnicą że pobocza i droga były całkowicie zawiane śniegiem i ze względów bezpieczeństwa ja i ten który jechał z naprzeciwka za bardzo zbliżyliśmy się do siebie co skutkowało uszkodzeniem lusterek w obu pojazdach (dostawczych busach).Zdrowy rozsądek zwyciężył i nikt nie upierał się aby ustalić winowajcę,bo koszty mogłyby być o wiele większe.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska