Uderzył w lusterko i odjechał. Kierowca proszony jest o zgłoszenie się na policję (wideo)

Wczoraj po południu doszło do zdarzenia, w wyniku którego został uszkodzony pojazd naszego Czytelnika. Sprawą zajmuje się policja.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12 w Kolechowicach w powiecie lubartowskim. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, samochód jadący z naprzeciwka uszkodził lusterko w prowadzonym przez niego iveco, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

O wszystkim została powiadomiona policja. Czytelnik przesłał nam nagranie całej sytuacji z prośbą o zgłoszenie się na policję kierowcy volkswagena.

(fot. wideo nadesłane Szymon)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Dzban w VW jechał prawie środkiem drogi (pewnie jakaś dziadyga w kaszkiecie na pustym łbie). Warto dziada namierzyć.

 2. On nawet nie ma sensu sie zglaszac, ewidentna współwina jednego, jak i drugiego. Mandat dla jednego i dugiego w takiej sytuacji. A ten z iveco to jakas zyciowa niedorajda, nawet nie znajaca przepisow ruchu drogowego.

  • No i właśnie takie dzbany jak ty nie powinny jeździć po drodze.. jaka współwina? VW jedzie środkiem a na dodatek ucieka z miejsca. Współwina to by byla, jakby nie było nagrania a VW zostałby na miejscu.

 3. Niestety zostaje naprawa na własny koszt…a jeśli chcecie zglosic się na Policje i szukac sprawiedliwoSci to szykujcie się na 500zl i 6 punktów dla każdego 🙂 już tak miałem 🙂

 4. Pewnie w busiku brak OC i przeglądu , a i pewnie promilki przewoził . To po co miał się zatrzymywać , żeby jeszcze lejce stracić .

 5. Ewidentnie widać winę kierowcy VW pomimo słabej jakości nagrania widać błąd kierowcy VW. Ci, co twierdzą inaczej, zapraszam do okulisty i po okulary bądź szkła kontaktowe, chyba że piszą tak z niewiedzy, bądź umyślnie to wtedy lepiej wstrzymać się od komentarza, bo po co reprezentować dno Intelektualne oraz zero totalne i pokazywać jaką amebą umysłowa się jest swoją drogą kierowca VW to niezły sku***** albo się spieszył, wtedy jest szansa poprawić się i zgłosić na policje.

 6. Współwina i tyle w temacie.

 7. Widać że VW ma jeszcze 40-50 cm które mógł wykorzystać,a przepis wyraźnie mówi że mamy trzymać się najbliżej prawej strony.Często jełopów widać jadących przy środku.

 8. Poza tym u kierowcy VW nie widać zamiaru uniknięcia kolizji (żadnej dobrej woli). Być może był otępiony alkoholem.

 9. Miałem podobne zdarzenie dawno temu, z tą różnicą że pobocza i droga były całkowicie zawiane śniegiem i ze względów bezpieczeństwa ja i ten który jechał z naprzeciwka za bardzo zbliżyliśmy się do siebie co skutkowało uszkodzeniem lusterek w obu pojazdach (dostawczych busach).Zdrowy rozsądek zwyciężył i nikt nie upierał się aby ustalić winowajcę,bo koszty mogłyby być o wiele większe.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu