Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Uderzył swoją matkę w twarz”. Odpowie za znęcanie się

Policjanci z Kamionki zatrzymali 33-latka w trakcie interwencji domowej. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad matką. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w minionym tygodniu. Policjanci z Posterunku Policji w Kamionce interweniowali w jednej z miejscowości na terenie powiatu lubartowskiego. Mundurowi mieli zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu policjanci ustalili, że 33-latek, znajdując się pod wpływem alkoholu, wywołał awanturę, podczas której kilkukrotnie uderzył swoją matkę w twarz. Mężczyzna był wobec niej agresywny i wulgarny, gdyż nie chciała opuścić swojego pokoju.

– Funkcjonariusze ze względu na zaistniałą sytuację od razu zatrzymali awanturnika. Sporządzili także niezbędną dokumentację. Sprawca został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzona zdecydowała się powiadomić policję o znęcaniu się nad nią przez syna. 33-latek kolejny raz odpowie za swoje czyny. Bowiem kilka lat wcześniej usłyszał zarzuty za to samo przestępstwo – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

W miniony piątek sąd zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczasowego. Przestępstwo znęcania się zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych.

13 komentarzy

 1. Wyborcy peło i kolejny głos ma ryży.

 2. ................

  Bezrobotny patol ebany z mamusia mieszka, rwa

 3. Starsza pani fatalnie się zachowała. Starzy ludzie tak mają, zepsują każdą imprezę

 4. A gdzie ojciec tego osobnika? Jak to bywa, może też był przemocowcem, syn bezkrytycznie powiela wzorzec

  • A powiedz, co jakikolwiek ojciec może zakazać, albo (uchowaj Boże, przylać dorastającemu synowi ?
   Ten łapie za telefon i dzwoni do sędzi Anny Marii Wesołowskiej (albo jej pomagierów) i „stary” trafia szybciej do „ancla” niż małolat (nawet jakby zabił ojca, czy matkę).

 5. pucha, art. 207 tzw. peżot to prawie jak pedofil, matkobójca……

 6. Po oklepaniu twarzy matce spokojnie może zostać posłem RP a nawet europosłem.

 7. Zdenerwował się, bo jego parasol ochronny musiał oddać władzę i zostali totalną opozycją.

 8. Będzie głosował na tuska

 9. Uderzył swoją matkę w twarz, bo miał ważny powód: matka za rentę kupiła michę, a na kolejną flachę nie chciała dać. Sknera.

Dodaj komentarz