Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył motocyklem w linę naciągającą słup energetyczny. Nie żyje 35-latek

Wczoraj wieczorem w miejscowości Płudy doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty. 35-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 20 w miejscowości Płudy w powiecie radzyńskim. Jak nas poinformowała podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, 35-latek z gminy Radzyń Podlaski, kierujący motocyklem marki BMW, zjechał z drogi, a następnie uderzył w linę naciągającą znajdujący się tam słup energetyczny. Jednoślad przewrócił się, zaś motocyklista uderzył głową w klinkierowy słupek pobliskiej posesji.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji 35-latek zmarł.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2018-04-15 10:49:59
(fot. ilustr. lublin112.pl)

przed 20

27 komentarzy

 1. Sezon ruszył pełną parą. Pewnie za wolno jechał, motocykliści sieją śmierć i spustoszenie na drogach

 2. I znów wypadek z motocyklistą…

 3. Ciekawe ile w tym czasie było wypadkow z udziałem aut….
  Każdy popełnia błędy , tyle że motocyklista płaci za nie często najwyższą cenę ;/

  • Ja być obcy krajowca, Kali mi dali

   Popełniają i „samochodziści” swoje błędy, ale jak autko wybierze kierunek na jakąś chałupę to zdecydowanie wjeżdża do sypialni, albo i salonu, tymczasem ten tu opisany musiał korzystać z pośrednictwa liny, potem słupka, a i tak mu jakoś nie wyszło z wjazdem na kwadrat.

 4. BMW – będziesz miał wypadek.Tak jeźdżą prowincjusze swymi maszynami

  • Ludzie co Wy piszecie! Zginął człowiek, który ma rodzinę: żonę, dziecko małe, a Wy takie komentarze piszecie. Opanujcie sie. To jest tragedia, ogromna tragedia. Czy ważne są te rzeczy o których piszecie? Nie. To jest tragedia, jeśli ktoś jej nie doświadczy na własnej skórze, to nie będzie wiedział o czym pisze.

   • .35-latek z gminy Radzyń Podlaski, kierujący motocyklem marki BMW, zjechał z drogi, a następnie uderzył w linę naciągającą znajdujący się tam słup energetyczny.,,,,,,
    Przecież ten wypadek był na jego „życzenie”.Po co wjechał w linę naciągającą?Miał widocznie jakiś w tym cel