Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył kią w tył audi. Kierowca tego drugiego pojazdu był poszukiwany

Policjanci z Chełma zatrzymali w sobotę 39-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów, bo uczestniczył w kolizji dwóch pojazdów. Chełmianin trafił już do aresztu, był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Rejowiec w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – kii i audi.

Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, do zderzenia pojazdów doszło podczas manewru wyprzedzania motoroweru przez kierującego samochodem marki Kia 64-latka, który najechał na tył samochodu marki Audi.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ujawnili, że siedzący za kierownicą audi 39-letni chełmianin jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł w nim poważniejszych obrażeń i zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa.

(fot. Policja Chełm)

3 komentarze

  1. Ostatni sprawiedliwy

    Kierowca Kii dostanie nagrodę za pomoc w ujęciu?

  2. Pewnie sam na siebie doniòsł dobry obywatel

Z kraju