Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekał BMW przed policjantami, w pojeździe miał sadzonki konopi

W miniony wtorek po pościgu policjanci z Kamionki zatrzymali kierowcę BMW. Mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających, w pojeździe przewoził sadzonki konopi innych niż włókniste.

Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci prowadząc we wtorek w nocy kontrole drogowe zauważyli pojazd marki BMW, w którym było niesprawne oświetlenie.

Mundurowi dali znak do zatrzymania się kierowcy, jednak ten na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Po zatrzymaniu samochodu okazało się, jaki był powód ucieczki.

27-latek znajdował się pod wpływem środków odurzających, ponadto w samochodzie przewoził sadzonki konopi innych niż włókniste. Co więcej, jak okazało się w trakcie kontroli 27-latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został zatrzymany, zaś znalezione przy nim środki zabezpieczone. Wkrótce 27-latek za swoje czyny odpowie przed Sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Co tam sadzonki. Dawno nie było artykułu z cielakiem przewożonym na tylnej kanapie aŁdi.

  2. Zieloni powinni się zająć tą sprawą. Co teraz z sadzonkami? Spieszył się człowiek co by je posadzić i go zamknęli? Mam nadzieje że chociaż sadzonki przekazali do ogrodu botanicznego…

  3. jeszcze mógł się nachlać, a 14-latka *** podczas pościgu. byłoby już combo max. co ci d3b1l3 mają we łbach… jak zawodowo zajmujesz się czymś nielegalnym, we wszystkim innym musisz być do bólu legalny!

  4. Cos bimmery nie maja szczescia. I ostatnio nasz Bimmer przestal sie odzywac i chwalic sie swoimi sukcesami na drodze 🙂 Chyba autko juz mu zdechlo od tych kickdownow..

  5. Bo ,,nasz Bimmer” to lipa,ściema i kłamstwo!

  6. Uprawiał konopie bo potrzebował kasy na naprawę oświetlenia. Kolejny nieudacznik w bawarskim gnojowozie hahaha

Z kraju