Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ucieczkę przed policjantami zakończył na ogrodzeniu. Nie chciał dmuchać w alkomat

Mieszkaniec Lublina ucieczkę przed policjantami zakończył na ogrodzeniu posesji. Po zatrzymaniu odmówił badania alkomatem, co więcej zachowywał się agresywnie wobec interweniujących policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Rogóźno w powiecie łęczyńskim. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca renaulta może być nietrzeźwy.

Patrol interweniujący na miejscu zlokalizował opisywany pojazd. Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca renaulta nie zatrzymał się do kontroli drogowej i na widok radiowozu zaczął przyspieszać. Po kilkukilometrowym pościgu kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w skrzynkę energetyczną.

Po uderzeniu kierujący wybiegł z samochodu i próbował pieszo uciec w pobliski las. Został jednak zatrzymany. 25-letni mieszkaniec Lublina był agresywny i znieważył interweniujących mundurowych. Odmówił poddania się badaniu stanu trzeźwości, w związku z czym została pobrania od niego krew. Nieodpowiedzialny kierowca został osadzony w policyjnym areszcie, wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

(fot. Policja Łęczna)

7 komentarzy

  1. poszedł w ogrodzenie jak dzik w kartofle…

  2. ogrodzenie więcej warte jak samochód

  3. Dowie się ile kosztuje nowy płot

  4. Studętkom jezdem i tak se myślem...

    Fajnie, że obwieś został osadzony w policyjnym areszcie, i że wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem – całe to „wkrótce” powinien czekać za kratkami, żeby miał czas na przemyślenia

  5. Znad jeziora dresik wracał ale nie dojechał do celu. Konfidenci mu nie dali:-(

  6. Szkoda, że podczas próby ucieczki nie „potknął się” i nie przytarł ryjem o coś twardego.

  7. Słuchajcie jestem na wolności i ten kto np bym ryjem itp…. życzę mu by mu serce skisło….A to zapewne komunistą lub ten któremu zabierali kanapki – kapusie. Pozdrowienia dziewczyny.

Z kraju