Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Biszczy (zdjęcia)

Sprawca śmiertelnego wypadku w Biszczy najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyźnie grozi 8 lat pozbawienia wolności.

W czwartek Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec 38-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Mężczyzna w miniony wtorek doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego zginęło dwóch mężczyzn. 38-latek około godziny 21:00 wjechał w wiatę znajdującą się przy stacji paliw w Biszczy, pod którą siedziało dwóch mężczyzn. Pomimo przeprowadzonej reanimacji życia 58 i 73-latka nie udało się uratować. Obaj zmarli na miejscu zdarzenia.

Jak się okazuje, 38-latek jest dobrze znany biłgorajskim policjantom. Mężczyzna był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu między innymi bójki, pobicia i groźby karalne. Odpowiadał również przed sądem za kradzieże i uszkodzenie mienia. Co więcej, notowany był także jako sprawca wykroczeń drogowych.

W czwartek 38-latek usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

Zobacz również

27 komentarzy

  1. Ma znajomości,albo wszyscy się go boją , włącznie z policją,to i mały wyrok dostanie.Teraz jest taki świat, że ludzie szanują drugiego człowieka wtedy gdy się go boją z jakiegoś powodu.Jak był taki bandzior , że pobicia,groźby,rozboje,to czemu się tłukł po Biszczy i robił jaja samochodem.pewnie wszyscy się go bali i przez to go szanowali.Taki wielki facet,jak by go kto zaczepił,albo by mu ubliżał,czy chciał pobić,czy nie dawał po wsi się poruszać-to by dostał jeden cios od Mike Tysona i pozamiatane

    • Niestety masz calkowitą rację gnojowi niewiele zrobią i tym razem może 3/4 lata dostanie tanie jest życie.

  2. przeprowadzic na nim aborcje, na dziecku wolno

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spot lubelskich samochodów egzotycznych w Relaksie
Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie