690 680 960

Tymczasowy areszt dla obywatela Mołdawii za brutalne zabójstwo Ukrainki (wideo, zdjęcia)

Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie obywatel Mołdawii, który usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

W miniony wtorek, przy ulicy 6 sierpnia w Puławach doszło do dramatycznych scen. Przypadkowi świadkowie, którzy usłyszeli krzyki kobiety powiadomili o wszystkim policję. Zgłaszający zobaczyli jak mężczyzna szarpie ją na balkonie i wciąga do mieszkania.

Błyskawiczna reakcja dwojga puławskich funkcjonariuszy prewencji doprowadziła do zatrzymania mężczyzny. 45-letni obywatel Mołdawii został zatrzymany na schodach, gdy próbował opuścić kamienicę, w której doszło do zdarzenia. Mimo natychmiastowej pomocy udzielonej poszkodowanej, nie udało się jej uratować. Zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Wniosek o tymczasowy areszt został złożony wczoraj po zebraniu materiału dowodowego i przedstawieniu zarzutów mężczyźnie podejrzanemu o dokonanie zabójstwa 26-letniej obywatelki Ukrainy. 45-latek usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Puławach, na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec Mołdawianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Tymczasowy areszt dla obywatela Mołdawii za brutalne zabójstwo Ukrainki (wideo, zdjęcia)

(fot. wideo Policja Puławy)

2 komentarze

  1. Zapomnij juź o wolności .

  2. Tymczasowy areszt i po co, odrazu utylizacja śmiecia!

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas