Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Turze Rogi: Przewoziła 7-latkę na ramie roweru. Dziecko włożyło nogę w szprychy

W środę w Turzych Rogach doszło do nietypowego wypadku z udziałem jednośladu. Kierująca rowerem kobieta i przewożona na ramie jej córka przewróciły się na jezdni.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 8.00. 32-letnia mieszkanka gminy Łuków przewoziła na rowerze swoją 7-letnią córkę. W trakcie jazdy dziewczynka siedziała na ramie roweru. W pewnym momencie dziecko przez przypadek włożyło nogę w szprychy przedniego koła. Rower wywrócił się na jezdnię.

– W wyniku tego nietypowego wypadku drogowego, 32-latka doznała urazu głowy i została umieszczona na leczeniu w szpitalu. Natomiast jej córka, po udzieleniu pomocy lekarskiej, z niegroźnym urazem nogi została zwolniona do domu – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

2014-11-19 11:07:36
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Dzięki serdeczne wkońcu.

  2. ale afera, niedługo będzie że kogoś złapali bez kamizelki odblaskowej w nocy….

  3. Ale wyobraźcie sobie jak to musiało klawo wyglądać :DD

  4. a ja sie pośliznąłem w drodze do szkoły i upadłem na dupe , mam przesłac foty 😉

  5. Zabawne. Ale jakby się wywaliła tym rowerem pod koła samochodu, to by było dużo mniej zabawne…

  6. u mnie na wsi to takie cos codzien w wakacje jest jak cos bede do was pisal to przyjedieta i jak brat bedzie pole orl to tez napisze zebysta byli czujni zeby jaki wypadek w rolnictwie sie nie daryl. a tak na prawde to oczekuje od was konkretnych informacji a nie pierdolow o tym ze ktos sie wywrocil rowerem, nie zchodzcie na psy tak jak to juz dawno net zrobil badzcie normalni. Pozdrowienia asp. Boguslaw Łopacki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo