Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki w jednym miejscu w kilka minut

Poważne utrudnienia napotkają kierowcy wjeżdżający do Lublina od strony Zamościa. Na al. Witosa doszło do trzech groźnych zdarzeń drogowych.

Potrącenie rowerzysty pod wiaduktem kolejowym.
Około godziny 7-mej rano pod wiaduktem kolejowym kierujący samochodem osobowym marki kia potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywa się tylko lewym pasem jezdni, na prawym czynności prowadzą funkcjonariusze policji ustalając okoliczności zdarzenia.

Dachowanie na rondzie przy makro.
Na rondzie przy makro dachowało daewoo tico. Z nieustalonych jeszcze przyczyn na środku ronda jadące w stronę ulicy chemicznej tico przewróciło się na bok po czym koziołkując stanęło z powrotem na kołach. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja. W wypadku ranny został 20-letni kierujący autem. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia oczekując na przybycie funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Zderzenie czterech pojazdów przy makro
Zaledwie kawałek dalej, na wysokości makro doszło do zderzenia czterech samochodów. Że wstępnych ustaleń wynika, że najechały na siebie terenowy opel oraz dostawcze renault, volkswagen i ford. Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Z kolei na ulicy Andersa doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany został z obrażeniami przewieziony do szpitala. Jak ustaliliśmy, funkcjonariusze ustalają teraz sprawcę zdarzenia, który odjechał z miejsca wypadku pozostawiając do siebie tylko kontakt telefoniczny.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10-tej.

Komentarze wyłączone