Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki w jeden dzień na drogach powiatu włodawskiego. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na drogach powiatu włodawskiego doszło do trzech wypadku. W wyniku tych zdarzeń ucierpiały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godziną 16 na terenie Wereszczyna. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierowca BMW, 22-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody poruszającemu się od strony Urszulina. Autem tym kierował 32-letni mieszkaniec Chełma. W wyniku zdarzenia drogowego kierujący skodą doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Potrącenie rowerzystki

Następnie funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku z udziałem rowerzystki, który miał miejsce w Dębowcu. Mundurowi ustalili, że 73 -letnia mieszkanka gminy Urszulin poruszała się rowerem od strony Urszulina w kierunku Kozubaty, gdy nagle wykonała manewr skrętu w lewo wjeżdżając wprost pod prawidłowo jadący z przeciwnego kierunku pojazd Citroen, którym kierował 47-letni mieszkaniec Włodawy. Od kierującej rowerem pobrano krew do badań. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Czołowe zderzenie dwóch osobówek

W Hańsku kilka minut przed godziną 21 doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem marki Fiat Brawo, 36-latek z Lublina jadąc w kierunku Chełma zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki Toyota, kierowanym przez 31-letnią mieszkankę powiatu chełmskiego. W wyniku zdarzenia osoby podróżujące toyotą zostały przetransportowani do szpitala. Kierująca jak i jeden z pasażerów doznali obrażeń ciała.

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg wszystkich zdarzeń drogowych.

Trzy wypadki w jeden dzień na drogach powiatu włodawskiego. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Trzy wypadki w jeden dzień na drogach powiatu włodawskiego. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Włodawa)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112