690 680 960

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów

W poniedziałek rano w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Przyczyną wypadku było niechowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 7:30 na ul. Witoroskiej w Białej Podlaskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że 18-latka kierująca skodą nie zachowała bezpiecznej odległości od znajdującego się przed nią pojazdu marki Mazda i uderzyła w jego tył. Kierująca mazdą stała pojazdem w związku z utrudnieniami na drodze. Po uderzeniu mazda przemieściła się i uderzyła w tył stojącego przed nią volkswagena. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do szpitala trafiły trzy osoby, kierująca skodą oraz dwie osoby podróżujące mazdą. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. Jeżeli w okresie kilku/kilkunastu miesięcy od kursu/egzaminu na prawo jazdy zapomina się o zachowaniu bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu, to co będzie później?

  2. Rodzice dumni z córeczki?
    Zbierajcie na nowy samochodzik,tylko większy. Jest szansa ze córeczka z takim poziomem umiejętności zdejmie pieszego z przejścia, i może dzieciątko ucierpieć jak ludzkie ciało bezwładnie spadnie na szybę czołową…

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi