690 680 960

Trzy młode osoby zginęły w zderzeniu dwóch aut. Droga krajowa nr 19 zablokowana

W niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 19, pomiędzy Kraśnikiem a Janowem Lubelskim, doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Zarajec zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Trzy młode osoby zginęły na miejscu.

W niedzielę około godziny 20:30 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zarajec w powiecie janowskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jak nam przekazał świadek wypadku, kierujący autem marki Volkswagen Golf stracił panowanie nad pojazdem, który następnie zaczął się obracać i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Skoda. Po zderzeniu volkswagen wypadł z drogi i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Jak nas poinformowała asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji, w zderzeniu pojazdów zginęły trzy osoby w wieku od 14 do 17 lat, mieszkańcy powiatu kraśnickiego. Nastolatkowie podróżowali volkswagenem, którym kierował 19-latek. Do szpitala przetransportowano dwie osoby podróżujące skodą 52-latka i 48-letnią kobietę oraz kierowcę volkswagena. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia występują na 373 km tej trasy i mogą potrwać do północy. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Ruch skierowano na objazdy przez miejscowości Polichna – Wojciechów – Wolica-Kolonia – Modliborzyce.

zarajec

68-110443

68-110444

2017-08-06 21:09:27
(fot. nadesłane Łukasz, Policja Janów Lubelski)

144 komentarze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli