Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają zapisy do udziału w konkursie wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się lubelską komunikacją miejską do udziału w V już edycji konkursu. Udział jest bezpłatny a nagrody atrakcyjne.

 

Już po raz piąty w Lublinie odbędzie się konkurs wiedzy o lubelskiej komunikacji miejskiej. Skierowany on jest do uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy chcąc poznać bliżej komunikację miejską, oraz stać się jej czynnym uczestnikiem, a nie tylko biernym pasażerem. Co ważne, wymagana jest tylko podstawowa wiedza na temat komunikacji, przebiegu linii czy też przewoźników i pojazdów które wożą pasażerów. Konkurs odbędzie się w piątek 28 listopada.

Najlepsi będą mieli zapewnione darmowe przejazdy po Lublinie komunikacja miejską. Wśród nagród oprócz biletów okresowych są jeszcze niespodzianki w postaci upominków rzeczowych. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą mailową. Zgłoszenia należy wysyłać do 26 listopada włącznie, na adres [email protected], w tytule maila wpisując „Zapisy na V Edycję”, a w treści podając swoje imię, nazwisko, wiek, szkołę/uczelnię, klasę/rok i kierunek. Każdy, kto wyśle zgłoszenie, najpóźniej ostatniego dnia zapisów otrzyma wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zgłoszenia.

Organizatorami konkursu są Lubelskie Towarzystwo Zrównoważonego Transportu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Konkurs odbywa się we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym – Lublin Sp. z o.o, firmą Solaris Bus&Coach oraz naszą redakcją, czyli portalem lublin112.pl. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz.

(fot. materiały organizatorów)
2014-11-15 13:11:04

3 komentarze

  1. Z roku na rok coraz głupsze pytania. Dziecinada…