Trwają targi budowlane oraz obróbki drewna i metalu. Towarzyszy im Kongres Designu i Architektury (zdjęcia)

Trwa kolejny dzień odbywającego się w hali Targów Lublin spotkania branży budowlanej oraz obróbki drewna i metalu. Targi Lubdom, którym towarzyszą również targi obróbki drewna i metalu oraz Lubelski Kongres Designu i Architektury odwiedzić będzie można jeszcze jutro.

W piątek w Lublinie rozpoczęły się Targi Lubdom, którym towarzyszą Targi Lubdrew & Metall. Jest to najważniejsze spotkanie branży budowlanej oraz obróbki drewna i metalu we wschodniej Polsce. Kilkudziesięciu wystawców prezentuje wysokiej jakości usługi i materiały, nie brakuje też wydarzeń towarzyszących. Te ostatnie skierowane są zarówno do profesjonalistów jaki i miłośników wnętrzarstwa, projektowania, architektury i budownictwa.

Pierwszy dzień upłynął przede wszystkim na prezentacjach i wystąpieniach skierowanych dla profesjonalistów z branży budowlanej oraz obróbki drewna i metalu. Dzisiaj w programie ciekawe propozycje znaleźli miłośnicy projektowania wnętrz, wszystko z racji trwającego II Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury. Wśród jego uczestników nie brakuje instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów, wykładowców, trenerów oraz pasjonatów.

W niedzielę zaplanowano zaś wręczenie nagród uczestnikom Konkursów: „Konkurs Na Produkt Roku” oraz „Konkurs Forma Promocji Targowej”, będzie debata na temat architektury współczesnych obiektów użyteczności publicznej i jej roli w kształtowaniu przestrzeni dla życia społecznego, referat n.t. rynku kredytów hipotecznych i inwestycyjnych oraz możliwości leasingowania w tym obszarze, wykład o lubelskich cegielniach XIX i XX wieku i ich produktach, czy też warsztaty z zakresu komunikacji z klientem. Wstęp na Targi Lubdom jest płatny, bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy 10 zł.

(fot. lublin112)

Zobacz również

2 komentarze

  1. A KOŃGRES COVID 19 gratis.

  2. Ciekawe czy Syrenhead pojawił się na nich.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska