Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania sprawcy bestialskiego czynu. Pies wisiał na drzewie na plastikowych opaskach (zdjęcia)

W rejonie zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej w Lublinie nieznany sprawca powiesił na drzewie psa. Policjanci zabezpieczyli ślady i poszukują osoby, która dopuściła się tego bestialskiego czynu.

96 komentarzy

 1. Kiedy to się skończy?!Znęcanie nad słabszymi istotami!Najpierw pieski,kotki,małe dzieci itd.Każdy kto podnosi rękę na bezbronną istotę powinien ponieść tego dotkliwe konsekwencje.Nie ma dnia,żeby nie znalazł się jakiś artykuł o znęcaniu nad zwierzętami,serce pęka …Czy w nas ludziach zabrakło już wyższych uczuć?Agresja,nienawiść,oko za oko,ząb za ząb.to jest najważniejsze.

 2. Złapać i zrobić to samo tylko za jaj..a.

 3. Szkoda psa, ale gdzie był właściciel??? NA profilu facebookowym tej pani widać, że pies zaginął jej również w listopadzie. Pewnie to był tzw pies wolno wychodzący. Trzeba być odpowiedzialnym za stworzenie!!!!!

 4. Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

  Albert Einstein

 5. Oby znaleźli tego dziada patologicznego wieśniaka. Kara 5 lat więzienia, plus kara finansowa. A wierzę, że tak będzie.

 6. Ja skomentuje to krotko.Powinmo przywròcic sie karę smierci w Polsce .Ktos kto dokonuje czegos takiego na psie nie może być czlowiekiem omylkowo nazywany jest czlowiekiem .Kara powinna być wykonana w podobny sposòb czyli sprawca powinien byc powieszony w podobny sposòb.

 7. Znajdzcie bandyte i zrobcie wszysko zeby zaplacil bestia zwyrodniala za cos takiego. Szkoda ze w Polsce niema kary smierci.

 8. Mógł go zakopać.

 9. Ludzie, to oglądaja dzieci takie jak Franio czy Stefanek, o Kubie nie wspomnę. Jak można pokazywac takie drastyczne zdjęcia?!

  • Ale chetnie wlasciciela tego pieska zobaczylbym na tum drzewie..

  • Kontroluj, co dziecko ogląda. A najlepiej nie dopuszczaj do internetu. A jeśli uważasz, iż jest dość duże, aby samodzielnie korzystać, to jest dość duże, aby zrozumieć, do czego zdolni są ludzie.

 10. To było samobójstwo, nie mógł patrzeć jak łamana jest konstytucja.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo