690 680 960

Trwają poszukiwania sprawcy bestialskiego czynu. Pies wisiał na drzewie na plastikowych opaskach (zdjęcia)

W rejonie zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej w Lublinie nieznany sprawca powiesił na drzewie psa. Policjanci zabezpieczyli ślady i poszukują osoby, która dopuściła się tego bestialskiego czynu.

O sprawie poinformowała Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE, do której dotarła wiadomość o psie wiszącym na drzewie przy zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej.

Na miejscu interweniowali policjanci oraz przedstawiciele Fundacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca powiesił na drzewie psa za pomocą plastikowych opasek uciskowych i cienkiego sznurka. Ofiara bestialstwa to młody niekastrowany samiec, maść czarna podpalana. Można się w nim dopatrzeć cech posokowca.

Sekcja zwłok zwierzęcia wykaże, czy żyło ono w momencie zawiśnięcia na drzewie, czy też zostało zabite przed powieszeniem. W tej sprawie trwają policyjne czynności. W niedzielę policyjni technicy zabezpieczyli ślady i ciało psa. Trwa ustalanie, kto stoi za tym czynem, jednocześnie apelujemy do osób, które mają wiedzę do kogo należał pies o przekazanie informacji policji.

(fot. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE)

96 komentarzy

  1. Złapać takom *** i to samo zrobic , po co utrzymywać w pierdlu za nasze podatki , to tylko zwyrodnialcy tak mogom zrobic , strach pomyśleć co z człowiekiem by zrobił!!!

  2. Sprawca napewno wyborca pisiarni.

  3. Oby zdechł jak ten pies,potwór w ludzkiej skórze😡

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas