Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa wyciąganie ciężarówki z rowu na drodze S12. Są utrudnienia w ruchu

Na drodze S12 trwa akcja wyciągania pojazdu ciężarowego z rowu. Występują utrudnienia z przejazdem w rejonie węzła Końskowola. Mogą one potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

W piątek rano w Sielcach, na drodze S12 na pasie w kierunku Radomia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący ciężarówką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w barierę energochłonną, a następnie słup oświetleniowy, po czym zatrzymał się w rowie. Kierowca pojazdu, 25-latek z powiatu zamojskiego był trzeźwy. Na szczęście mężczyzna nie odniósł obrażeń ciała. Za spowodowanie zdarzenia kierujący został ukarany mandatem karnym.

Obecnie trwa akcja wyciągania ciężarówki z rowu, miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez służby. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Puław/Radomia, ruch odbywa się łącznicami węzła.

(fot. Policja Puławy)

8 komentarzy

 1. Telefon mu sprawdzić! Ubezpieczyciel chciał obowiązkowo kamery w kabinach montować aby potem odszkodowań nie wypłacać za zabawę telefonem podczas jazdy! Ale pracodawcy właściciele się przerazili bo kto im kasę zwróci? Kierowca do końca życia z głodowej pensyjki?!

  • Tobie mózg trzeba sprawdzić.

   • Może i trzeba, ale co to ma do zdarzenia i pomysłu Mariana? Co ma jedno z drugim wspólnego. A z telefonem ma rację. To powinna być rutynowo sprawdzane, tak jak stan trzeźwości.
    Albo telefonujesz, albo kierujesz.

  • wczoraj mijałem kierowce cysterny przeglądającego telefon – widać te charakterystyczne ruchy

 2. gimbus niech se pojeździ na komputerku

 3. dobrze ze chłopaki maja w firmie gabaryty będzie czym wyciagnąc

 4. Pod Zamościem jest jedna firma od gabarytów AS PAN czy jakoś.

 5. A i ta scania to przecież jedynaczka w firmie! Królowa…AS PAN.

Z kraju