690 680 960

Trwa telewizyjna kampania reklamowa Carnavalu Sztuk-Mistrzów

Reklamy w telewizji, głównie na najpopularniejszych kanałach, mają przyciągnąć turystów na Carnaval Sztuk-Mistrzów.

Od początku tygodnia trwa zakrojona na szeroką skalę telewizyjna kampania reklamowa Carnavalu Sztuk-Mistrzów. Spoty mają zachęcić odbiorców do przyjazdu do Lublina na to największe tego typu wydarzenie w kraju. Reklamy wyświetlane są na kanałach TVN24, TVN Turbo,TVN Style,MTV, Disco TV, Ale Kino+, TV Puls oraz TVN7. natomiast od 1 do 8 sierpnia będzie trwała akcja reklamowa w telewizji TVN.


Jednak spoty w telewizji to nie wszystko. W czwartek mieszkańcy Warszawy mogli zobaczyć namiastkę tego co już niebawem będzie się działo w Lublinie. Na placu przed stacją metra Centrum odbyły się pokazy żonglerskie, występy akrobatów i klaunów, tańce z szarfą i chodzenie na szczudłach. Kuglarze, żonglerzy i klauni namawiali warszawiaków na przyjazd do Lublina na ten wyjątkowy festiwal. Zainteresowanie było ogromne.

Carnaval Sztuk-Mistrzów odbędzie się w dniach od 8 do 11 sierpnia. Imprezą stała się już wizytówką Lublina i oddaje duchowość, autentyzm, bogactwo kulturowe oraz magiczny klimat miasta. Przez cztery dni artyści z całego świata będą prezentować swoje nadzwyczajne umiejętności. W tym roku przyjadą do Lublina akrobaci, klauni, żonglerzy, komicy, linoskoczkowie, grupy cyrkowe oraz teatralne i zespoły muzyczne z Niemiec, Francji, Argentyny, Włoch, Chile, Hiszpanii, Czech, Rumunii i Węgier.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!