Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa obława za sprawcą napadu na kantor. Mężczyzna miał przedmiot przypominający pistolet

Wszedł do kantoru i przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzował pracownicę. Następnie zabrał pieniądze i uciekł. Trwają poszukiwania sprawcy.

Policjanci z powiatu biłgorajskiego prowadzą zakrojone na szeroką skalę czynności związane z poszukiwaniem sprawcy napadu na kantor. Zdarzenie miało miejsce dziś po godzinie 15 w Tarnogrodzie. Do zlokalizowanego w centrum miasteczka lokalu wszedł zamaskowany mężczyzna.

Z relacji pracownicy wynika, iż sprawca posiadał przedmiot przypominający pistolet. Zagroził jego użyciem i zażądał wydania gotówki. Kiedy kobieta zaczęła się opierać, została sterroryzowana, a napastnik zabrał pieniądze i uciekł.

Obecnie trwa ustalanie zrabowanej kwoty. Zabezpieczane są również ślady jak też zabezpieczane nagrania z kamer monitoringu. Jak nam przekazano, na szczęście pracownica kantoru nie odniosła obrażeń ciała.

12 komentarzy

 1. Pewnie bratanek zza wschodniej granicy…

 2. Kiedy o przedmiocie przypominającym broń można powiedzieć, że jest bronią? Jak kogoś zastrzelą?
  To pracownik nie powinien się bać i wydać pieniędzy, skoro to tylko jakiś tam przedmiot, który broń przypomina…
  Co za durne nazewnictwo w kodeksie wymyślili! Nawet gdyby miał klamkę wystruganą z drewna, to powinno się jasno powiedzieć, że to broń, a nie przedmiot. Stres dla napadniętego niczym się nie różni przecież.

 3. Pistolet o nazwie condon

 4. Dajcie waszemu bratu spokój. Dlaczego tak się uwzieliście na nich?

 5. To tam było co ukraść ??

 6. Dziadek Józek (75 wiosen) ze "slamsowa"

  Mężczyzna ośmielił się mieć przedmiot przypominający pistolet, bez pozwolenia proboszcza ?!
  Za samo to z piekła nie powinien przez wieczność. Oczywiście z dobrego bo polskiego piekła.

 7. To te policjanty z Biłgoraja ,co poprzednia niedzielę jeździli po mojej starej wsi pod frampolem i szukali z radarem ofiar by wlepiać mandaty i punkty za to że człowiek żyje i pracuje,to teraz te policjanty będą miały zajęcie prawdziwe

 8. Bo jak człowiek pójdzie na policję i błaga o pomoc to ci nie pomogą i dziesięć lat nie pomogą,jeszcze będą zastraszać ,ale jak trzeba wlepić mandat i punkty i nastraszyć kogoś by szybciej jechał i przekroczył prędkość,to od razu są

 9. Na przejściu dla pieszych rok temu w Biłgoraju uratowałem zdrowie albo i życie nastolatkowi, głośno krzycząc zapobieglem ciężkiemu potrąceniu przez pędzący samochód na przejściu i policji w tedy nie było ,tylko szukają ofiary, biedaków pod frampolem którzy jeżdżą bezwypadkowo,by wlepiać mandaty i punkty bo biznesu

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport