Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa objazd prezesa PiS po kraju. W weekend będzie gościł w woj. lubelskim

W trakcie nadchodzącego weekendu planowana jest wizyta prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w naszym regionie. Wstępnie wiadomo, że będzie gościł w Zamościu. Planowana jest również wizyta w Kraśniku lub Świdniku. Szczegóły tej drugiej wizyty są nadal ustalane.

W nadchodzący weekend prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński będzie kontynuował swój objazd po kraju. Odwiedzi dwa regiony, woj. podkarpackie oraz woj. lubelskie. W tym pierwszym spotka się z mieszkańcami Przemyśla i Krosna. W tym drugi planowany jest pobyt w Zamościu, a także w Kraśniku lub Świdniku. Szczegóły tej drugiej wizyty są nadal ustalane.

Od pewnego czasu prezes PiS spotyka się z mieszkańcami konkretnych okręgów partyjnych i podsumowuje dokonania partii, a także opowiada o planach na najbliższe miesiące. W trakcie spotkań jest również możliwość zadawania pytań. Należy jednak pamiętać, że niektóre z tych spotkań przeznaczone są tylko dla sympatyków partii PiS.

Serię spotkań z Polakami prezes PiS zainaugurował na początku czerwca. Jednak objazd kraju był już przerywany, część wizyt była też zamknięta dla mieszkańców. Dostać się na nie mogły jedynie osoby posiadające zaproszenia. Jarosław Kaczyński gościł już w regionie w tym miesiącu. 12 października prezes PiS pojawił się w Puławach, gdzie w auli Państwowego Instytutu Weterynarii odbyło się spotkanie przeznaczone głównie dla członków i działaczy partii, a także zaproszonych gości.

(fot. lublin112.pl)

112 komentarzy

 1. W sumie to mi szkoda tego człowieka. Zestarzał się. Ledwo trzyma się na nogach. Wożą go po całej Polsce jak w cyrku. Ledwo już stoi. Na emeryturę by się wybrał to by sobie troche w spokoju pożył.

  • Szkoda? Już po samej jego facjacie widać że to wredny człowiek. To co zrobił z tym krajem to komuna 2.0.

  • Myślisz że coś by to zmieniło? On ma tyłu zwolenników-fanatykow, że obawiam się że jego następca będzie jeszcze gorszym badanem

 2. ależ on od dawna jest na emeryturze, bierze ponad 6000zł. a do tego dieta poselska i różne dodatki i prezesura pisowska

 3. To człowiek z powołania nie dla kasy jak ryży zdrajca wysprzedał pół Polski szwabom.

  • Fakt, on sprzedał za grosze całą resztę łącznie z złożami naturalnymi – ale fakt, nie niemcom a starszym w wierze i zadłużył na pokolenia to co zostało dla innych „braci” I to nie jest jego ostatnie słowo 🙂 wojna tuż, tuż

 4. W średniowieczuu też był zwyczaj obwożenia karła po wsiach i miasteczkach ku uciesze gawiedzi.

 5. temat dla wyznawców jedynie słusznej ideologii

 6. Gula wam chodzi.

 7. Jeden z niewielu polskich polityków, który nie zaprzedał się wrogom oraz mamonie. Miał narodowe poglądy w przeszłości, ma takie obecnie i wiadomo jakie będzie miał w przyszłości. Jest bardzo niewygodny dla łopozycji bo nic nie można mu przywołać z przeszłości czego obecnie nie wyznaje a to ich bardzo irytuje bo łopozycjoniści co innego mówią rano a co innego wieczorem. Jest to prawdziwy polityk, którego należy szanować i życzyć mu dużo zdrowia aby to wszystko trzymał w swoich sprawiedliwych aczkolwiek trudnych rządach. On mógłby spokojnie odpoczywać ale pracuje bo ma swoje ideały, które chce realizować i dlatego łatwiej mu być autentycznym czego pozostałym bardzo brakuje.

 8. 37,5 proc. ankietowanych dostrzega plusy lokalnych wystąpień byłego premiera. Odpowiedź, że zdecydowanie działają one na korzyść PiS wskazało 14,4 proc. badanych. 23,1 proc. respondentów wybrało wariant, w którym działalność prezesa Kaczyńskiego określił jako raczej korzystny.

  O tym, że objazd prezesa PiS zdecydowanie szkodzi jego partii przekonanych jest 18,6 proc. pytanych. Wariant raczej szkodzi wskazało z kolei 21,1 proc. pytanych. Łącznie negatywnie spotkania Kaczyńskiego ocenia 39,7 proc. badanych. Aż 22,8 proc. wyborców nie miało w tej sprawie zdania.

Wiadomości z info112