Trwa nabór do Straży Miejskiej Miasta Lublin

Straż Miejska Miasta Lublin ogłasza nabór na stanowisko strażnik miejski – aplikant. Planowane jest przyjęcie pięciu osób na to stanowisko.

Kandydaci na stanowisko strażnik miejski – aplikant powinni mieć ukończone 21 lat, posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie co najmniej średnie, być sprawnym pod względem fizycznym i psychicznym, mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, mieć pełną zdolność do czynności prawnych, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowym atutem będzie:
– wykształcenie wyższe o kierunku: prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe, ochrony środowiska, pedagogika,
– udokumentowane, ukończone kursy i szkolenia: znajomość języków obcych, języka migowego,
– szkolenia z zakresu: samoobrony, sztuk walki, pierwszej pomocy, obsługi komputera,
– udokumentowane uprawnienia specjalistyczne: ratownika medycznego, ratownika wodnego, sternika motorowodnego, instruktora sztuk walki, instruktora rekreacji ruchowej,
– zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, prawo jazdy min. kat. B
– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (Policja, Żandarmeria wojskowa).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć do sekretariatu Straży Miejskiej Miasta Lublin w zamkniętej kopercie A4 oznaczonej imieniem, nazwiskiem i adre­sem do korespondencji kandydata z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko: strażnik miejski – aplikant” w terminie do dnia 29.01.2018 r.

Pierwsze posiedzenie Komisji rekrutacyjnej przewiduje się na dzień 2.02.2018 r. Dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: ul. Podwale 3a 20-117 Lublin.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru, które można znaleźć w BIP Straży Miejskiej Miasta Lublin pod adresem:
https://bip2.lublin.eu/bip/sm/index.php?t=200&id=70837

2018-01-23 21:44:05
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Praca marzeń 😉 – 90% respektu na dzielni

  • Smiech na sali już ktoś z tyloma kursami leci do nich za 2000

   • A czemu nie? Ciepła posadka, wszystkie składki opłacone przez pracodawcę. Nic nie musisz robić, bo zasadniczo działania SM wchodzą w kompetencje Policji, a oni nie chcą im stawać na drodze, więc się usuną, dadzą pracować policjantom, a sami zjedzą pączka w samochodzie.
    Nie wierzysz? To zgłoś, że ktoś Ci samochód zastawił i zadzwoń z tym problem do SM. Podziel się informacją jaką od nich usłyszysz, bo ja ostatnio jak zgłaszałem taką sytuację, na ul. Narutowicza, to najpierw spychali, że to kompetencje policji, a potem powiedzieli, że MOŻE kogoś za godzinę przyślą. Dziękuję.

  • Właścicielka majtek z golfem

   Wymagania nad wyraz spore, ale pensje już jakby mniej zachęcające za stawanie na baczność i niewdzięczna pracę.
   Taka zapłatę przy mniejszych wymaganiach i niepomiernie mniejszej presji, dostane w pogardzanej przez co głupszych, Biedronce.

 2. pracowalem w policji i to byl syf ale emerytura po 15 latach. czym mozna zachecic do pracy w strazy. komendanci to maja fuchy i tylko sie boja zeby tego miasto nie rozwiazalo

 3. Zamiast przeznaczać pieniądze na zatrudnianie tych obiboków lepszy i tańsze byłoby zasłupkowanie połowy miasta i wynajęcie kilku „prywatnych” laweciarzy dla tych co (pomimo słupków) jednak zaparkują nieprawidłowo, np na jedni.
  Samochodów z centrum/śródmieścia by skutecznie ubyło. A dzisiaj Ci strażnicy wlepia 20 mandatów dziennie, na 5000 nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów. Przecież to jest walka z wiatrakami.

  • Ty pacanie lepiej się nie wypowiadaj w temacie, masz jakąś paranoję i obsesję na punkcie samochodów jakby cie ktoś przejechał razem z wózkiem jak byłeś mały. I serio weź już skończ z tą swoją demagogią bo już nudny jesteś i wszyscy już tutaj są znudzeni twoimi wypocinami. Gdzie się nie wejdzie tak wszędzie twój durny komentarz pełen jadu do kierowców i na pkt samochodów. Udaj się do jakiegoś specjalisty bo coś chyba z tobą jest nie do końca halo.

   • Możesz się onanizować patrząc na samochody – bardzo prosze. Mi one okropnie przeszkadzają, po gdzie się nie spojrzy to samochód na samochodzie. I to, że Ty masz inne zdanie tego nie zmieni.

    • Nie muszę się onanizować jak ty, bo mam kobietę. A to że tobie frustracie życiowy przeszkadzają samochody nikogo nie interesuje i nie zanudzaj nas na tych forach swoimi przetrąconymi poglądami. Przeszkadzają ci w mieście samochody to wracaj do siebie na wioskę.

   • „Pełno jadu do kierowców” – tak, ale tylko tych nie szanujących przepisów, ładu publicznego czy drugiego człowieka. Prawidłowe postawy kierowców chwalę. Chamskie, niekulturalne, a przede wszystkim niebezpieczne – ganię.
    Wydawać by się mogło, że „jaduję” wszystkich kierowców, bo wypowiadam się przeważnie pod artykułami, w których ktoś zachował się nieodpowiedzialnie/niebezpiecznie/bandycko i spowodował wypadek – trudno gdybym to pochwalał.

   • Drogi pacanie!
    Wypadku nigdy nie miałem. Ale w każdej chwili mogę mieć – podobnie jak ty pacanie. I to nie za sprawą niedołężnej babci przechodzącej przez jednię, lecz za sprawą pacana takiego ja ty, właśnie w umiłowanym przez ciebie pacanie samochodzie.

    • Nie nakręcaj się i nie powtarzaj jak małpa cudzych słów. Nie masz nic nowego do powiedzenia to nie mów. Nikogo już tu nie interesuje twoje zdanie bo spamujesz wszystkie fora na 112.lublin i dziwię się że moderator jeszcze cie nie zbanował.

 4. Aplikował bym, ale mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek

 5. Składam papiery do nich od razu natychmiast,już podwijam kiece i lecę.

 6. a na jakie zarobki można liczyć??

 7. Nie pchajcie sie w to… Serio… Tu nie chodzi o niskie zarobki (najniższa krajowa) z którą trzeba „żyć” przez rok albo półtora… Potem dostajesz 100zl brutto podwyzki i chu jak nie masz wsparcia w ratuszu to bedziesz sie z tym stopniem kisil… A do tego ciagle postepowania bo wszyscy zamiast Ci pomóc to czekaja na Twoj błąd… Wiem bo pracowalem i ten slad zawsze jest w moim cv…

 8. I tak pracę dostaną szwagry kuzyni itp. Ze wsi

 9. Pampalini łowca zwierząt

  Ja to tylko na komendanta straży miejskiej albo pogodynkę w polsacie.

 10. SM to się powinno zlikwidować, a nie kolejnych zatrudniać. Już lepiej połowę ich pracowników przenieść do Policji, tam się chociaż przydadzą, a nie jak teraz, nie mają kompetencji do wykonywania jakichkolwiek działań, ale koszty generują, szczególne ci, którzy siedzą za biurkiem i są od przekładania papierów.

 11. SZEF PAN WŁADCA BOSS

  jak bym miał mniej wyrokow to bym sie zapisał

 12. Ja zarabiam dużo więcej i za to co proponują to się nie poniżę.

 13. Może i nie za dużo płacą, ale robota lekka, nie trzeba dźwigać cegieł

 14. Komu ta formacja jest potrzebna? Wiecie jak ich ludzie na mieście nazywają? Próżniaki.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport