Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Traktorzysta włączał się do ruchu, zderzył się z fordem. Nieprzytomny trafił do szpitala (foto)

Policjanci ustalili już wstępne okoliczności wczorajszego wypadku w Gorzkowie na trasie z Krasnegostawu do Wysokiego. Kierowca ciągnika został ranny.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 8 w miejscowości Gorzków w powiecie krasnostawskim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Krasnystaw – Wysokie zderzyły się dwa pojazdy: samochód dostawczy i ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Gorzkowa i Krasnegostawu, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 67-letni mieszkaniec gminy Gorzków, kierujący ciągnikiem rolniczym marki Władimirec, stał na poboczu drogi. W pewnym momencie zaczął włączać się do ruchu. Zajechał jednak drogę kierowcy forda i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia sprawiła, że z ciągnika rolniczego odpadło przednie koło i pojazd przewrócił się na bok.

Traktorzysta z licznymi poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był nieprzytomny dlatego pobrano od niego krew do badań. Kierujący fordem 47-letni mieszkaniec Leżajska był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

(fot. policja)

9 komentarzy

  1. Zdarza się nawet najlepszym.

  2. szkoda klasyka:-(

  3. jak to przecież miał włączony kierunkowskaz

  4. A GDZIE BOCZNE LUSTERKA – NIE ŻAŁUJĘ WSIOKA

  5. Tymi traktorami to jeżdżą jak chcą. Wiele razy już miałem takie przyjemności, że skręca bez kierunku i pomyślunku.

  6. wsiokiem to Ty jesteś, mam nadzieję że za te słowa kość Ci w gardle stanie…

  7. Ludzie wy nie macie Boga w sercu… Ten człowiek jest już jedną nogą na tamtym świecie. A gdzie zachowana prędkość pana z forda? Tam jest ograniczenie do 40 i dwie ciągłe. Ale najprościej atakować tych co się nie obronią…

  8. Wladimirec a nie władimirec!

Z kraju