Piątek, 17 maja 202417/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Werbkowicach. Pasażer nie żyje, kierowca ciężko ranny AKTUALIZACJA

Spore utrudnienia czekają kierowców podróżujących drogą krajową nr 74. W Werbkowicach doszło do tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem w Werbkowicach w powiecie hrubieszowskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze drogówki, najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości, kierujący stracił panowanie nad kierownicą, auto zjechało na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo.

Autem podróżowały dwie osoby. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować życia pasażerowi samochodu, około 30-letniemu mężczyźnie. Zmarł on w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierowca został przetransportowany do szpitala. Jak informują lekarze, jego stan jest ciężki. Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała. W miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, ustalając dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Ruch na drodze krajowej nr 74 Zamość – Hrubieszów odbywa się z utrudnieniami. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

AKTUALIZACJA 7.00
Jak nas poinformowano, jedną z przyczyn zdarzenia po raz kolejny okazał się alkohol. Funkcjonariuszom hrubieszowskiej drogówki udało się przebadać alkomatem kierującego autem mężczyznę. Miał on 2,5 promila alkoholu w organizmie.


Większy widok mapy

(fot. KWP Lublin)
2014-10-05 22:59:04

16 komentarzy

  1. Nie rozumiem kazdy Oceania kierowce a Nikt nie pisze ze pasazer tez byl pod wplywem alcoholu kierowca juz do Konica zycia bedzie mial nauczke a pasazera nikt na sile nie pakowal do samochodu