690 680 960

Tragiczny wypadek we mgle z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez audi

W nocy z niedzieli na poniedziałek na jednej z dróg powiatu opolskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje pieszy potrącony przez audi.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek we wsi Zadole w powiecie opolskim. Służby ratunkowe po północy otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalili policjanci, 44-latka kierująca audi potrąciła znajdującego się na jezdni 59-latka. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Z relacji kierującej pojazdem wynikało, że  pieszy miał iść środkiem jezdni.

Mężczyzna miał założoną kamizelkę odblaskową. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Kierująca audi była trzeźwa.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

26 komentarzy

 1. Smutna sprawa.
  Ja jestem ciekaw czy policja sprawdza billing połączeń telefonicznych kierujacego w takich sytuacjach albo ruch sieciowy, i dlaczego tego nie robi i nie zapisuje sie w statastykach sewik? Przecież technologicznie jest to do zrobienia w zasadzie od ręki.
  Najczęstsza przyczyna rozproszenia za kierownicą. Ale przecież mamy zakaz używania telefonu, a prawodawca teraz chce tego zabronić pieszym. Ja się pytam kiedy policja zabierze się za to rzetelnie u kierujących?

 2. zastanawia mnie jedno…

  szyba uszkodzona po prawej stronie. kobieta twierdzi, że człowiek szedł środkiem. to w takim razie ona jechała lewą stroną?????????

 3. Tak środkiem szedł, a od strony pasażera zbita szyba, jakby środkiem szedł to by szyba jednak była pęknięta od strony kierowcy? Albo druga wersja pani też musiała środkiem jechać że po celowała pani strona od pasażera?

 4. Wielkie cwaniaki bo w domu na stołkach, ciekawa jestem co każdy z was by mówił gdyby to na was popadło,nikt specjalnie tego nie zrobił. Znam tą Panią i proszę przemyśleć zanim cokolwiek napiszecie. Nie znasz sytuacjii nie komentuj. Kazdy kozaczy ale jak cos się jemu stanie to wtedy cisza.

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami