Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Śmierć w gospodarstwie. Pomiędzy belami słomy znaleziono zwłoki kobiety AKTUALIZACJA

W jednym z gospodarstw pomiędzy belami słomy znaleziono zwłoki kobiety. Jak się okazało, w trakcie obchodu gospodarstwa źle się poczuła i zmarła.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:30 w miejscowości Wrzosów w gminie Borki w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że kobieta została przygnieciona przez bele słomy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, pomiędzy belami słomy znajdowały się zwłoki starszej kobiety. Jednak nie była ona przez nie przygnieciona. W trakcie przeprowadzonych czynności ustalono, że kobieta zmarła w sposób naturalny.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

25 komentarzy

 1. To już nie te czasy że ręcznie widłami przewracali zbierali słomę… Dziś wieśniacy mają super sprzęt. Kosza ogromne bele słomy po 300kg. Kto by pomyślał że Unia Europejska ich tak wyposaży…. A jeszcze 40lat temu mieli chałupy strzecha kryte…..

 2. 200-300kg…spokojnie nawet i więcej …głupia i niepotrzebna śmierć …współczucie dla rodziny

 3. Bela slomy nie wazy wiecej jak 250 kg natomiast z sianokiszonki nawet moze wazyc.i tone tyle zachodzi pytanie co kobita robila o tej porze Na polu z belami.slomy

 4. Litości. . Gorszych glupot w życiu nie czytałam. .? o tej porze prace polowe przy slomie? !? A czemu nie wspomnieliscie ze ta kobieta to babcia w podeszłym wieku?

 5. Wiocha się oburza ,ale czym ? Przecież to jest prawda o was. W czym widzicie ujme ? Unia Europejska dała wam dużo. Na wsi jest tutaj dobrze jak NIGDY dotąd. Co śmierdzi wam teraz ? Przecież się wychowaliście w twoich warunkach ? Wstydźca się wsi swojego pochodzenia. Uciekaja do wielkich miast a tak udaja kogoś innego swoje ukrywaja swoje pochodzenie .

  • ile jeszcze komentarzy napiszesz podpisując się różnymi nickami? Żal Ci d….ko ściska? Kim TY jesteś, że z taką pogardą piszesz? Czym się interesujesz poza klepaniem w komputer? Wstydzić to sie możesz ty, że jesteś takim zawistnym małym człowieczkiem.

  • Gdyby nie ludzie ze wsi i Ci który zajmują się produkcją roślina bądź zwierzęca to wszyscy tacy jak ty i z takim myśleniem jak Twoje to wpier….li by piach . Bo z tego co widać nie masz pojęcia o niczym.

  • Skoro tak dobrze to zapraszam na WIEŚ. Kup sobie gospodarstwo i będziesz brał z unii ile zechcesz (czyli tyle ile Ci pozwolą ).

 6. KKK jak Twój ojciec szedł do miasta w podartych gumofilcach to twój dziadek miał chałupę strzecha krytą ale ty z miasta od dnia nadania Lublinowi praw miejskich, jak 99% lu miastowe od dnia otwarcia fsc, Ursusa itp… Szły bo chałupy papa kryte dawały to szły

 7. Pokój Jej duszy!

 8. Ciekawe czy Ci miastowi tu komentujący wiedzą skąd się biorą jajka, bądź przysłowiowy chleb. Pewnie z nieba Wam spada skoro podchodzicie z taką pogardą do rolnika to przestańcie jeść.

Z kraju